Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Věra Špinarová Nadoraz 2010

,,Věrku Špinarovou jsem odmala obdivoval“, říká Petr Bende – host historicky prvního samostatného turné Věry Špinarové, pod názvem Nadoraz 2010
Přidat na Facebook
Jedna z nejlepších českých zpěvaček a hudební ikona – Věra Špinarová, vyráží koncem února na dvouměsíční turné. Ve čtrnácti městech České republiky a třech městech na Slovensku zpěvačku doprovodí jako host turné instrumentalista a zpěvák, Petr Bende.

Jako host turné se představí zpěvák a skladatel Petr Bende. ,, Mám velkou radost, že mou nabídku přijal. Je to muzikant každým coulem, protože hudba, kterou dělá je originální, svá, nezaměnitelná s žádným jiným zpěvákem. Jeho věci ráda poslouchám“, vysvětluje Špinarová svůj výběr hosta na turné. Bende zazpívá kromě svých hitů také společnou píseň s Věrou Špinarovou. Na jednom podiu se však nesejdou tito dva interpreti poprvé. Pro Ostravský Český rozhlas nazpívali před dvěmi lety jako duet Bendeho píseň Nad horů svítá a v loňském roce Špinarová přijala pozvání a vystoupila jako host na koncertu při jeho Vánočním turné. ,,Je to pro mne velká čest“, hodnotí pozvání Věry Špinarové na své turné. Věrka je pro mne zpěvačkou, kterou jsem od mala znal a taky obdivoval pro rychlost jejího hlasu a pro její temperament. Moc se těším na celé turné, na kapelu Adama Pavlíka a na společnou píseň, kterou s Věrou zazpíváme“.


,,Po týdnu prodeje je nám jasné, že se Věra může těšit na plné sály“.
,,V minulém týdnu odstartoval předprodej vstupenek v síti TicketPortal a kromě konkrétních míst koncertů, kde je možné vstupenky už také zakoupit, se do předprodeje zapojili i Informační centra jednotlivých měst“, uvedl za pořádající agenturu Keen On production s.r.o., Martin Lehotický.

,,Po týdnu prodeje je nám jasné, že se Věra může těšit na plné sály. O vstupenky je velký zájem a fanoušci si určitě přijdou na své“, dodává Lehotický.

Více informací o turné a jednotlivých koncertech naleznete na webových stránkách www.spinarova.cz a www.keenon.cz .
Jouseph
(Josef Kaňa)
čtvrtek 28. 1. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Věra Špinarová Nadoraz 2010. Vychytané.cz. [Online] 28. 1. 2010. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2775. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vera-Spinarova-Nadoraz-2010
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:25