Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

STYX Battle Of The Year 2010 CZ+SK

Nový rok 2010 je tu a s ním první konkrétní dávka informací o chystaném návratu STYX Battle Of The Year na českou scénu. Takže co momentálně můžeme prozradit? Uvidíte battly i ve street dance!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Battle of the Year 2010
pátek 26. března 2010 17:00
(konec +- sobota 27. března 2010 08:00)
Meet Factory
Praha 5 (CZ)
Tato velkolepá taneční akce se uskuteční poslední březnový víkend, tj. 26. – 27. 3. 2010. Ano, STYX Battle Of The Year bude dvoudenní akcí – to proto, abyste měli dostatek času si nejen zabattlovat, ale také se pobavit, shlédnout nějaké ty exhibice, zajít na workshopy se světovými lektory a prostě si to všechno náležitě užít. Všeobecně lze říci, že pátek 26. 3. 2010 bude věnován preselekcím a sobota 27. 3. 2010 pak galaprogramu.

MÍSTO KONÁNÍ


Akce proběhne v prostoru zvaném Meet Factory na pražském Smíchově. Továrna na sny, které se stanou skutečností – to je Meet Factory, centrum pro současné umění, které koncem roku 2007 otevřeli jeho iniciátoři – výtvarník David Černý, muzikant David Koller a režisérka Alice Nellis. Kromě hlavního sálu, kde bude probíhat samotná soutěž, se můžete těšit na chillout room, prostor pro trénování nebo kino.

BREAK DANCE BATTLE


Důležitou novinkou oproti veškerým ročníkům Battle Of The Year, které se v ČR v minulosti konaly (poslední proběhl v roce 2006), je ten fakt, že se nejedná o kvalifikaci pouze pro Českou republiku, ale zúčastnit se mohou i slovenští b-boys. V jeden víkend a na jednom místě se tedy setká absolutní špička česko-slovenské break dance scény, aby předvedla, že b-boying stále žije. STYX Battle Of The Year 2010 CZ+SK je příležitostí pro všechny crew z Česka i Slovenska.

STREET DANCE BATTLE


Kromě break dance crew battlu se v rámci akce představí i pouliční tanečníci. Ve street dance crew battlu se utkají nejlepší taneční skupiny z České republiky i Slovenska, ale pozor – šanci má úplně každý! V ČR totiž neexistuje žádný crew battle, který by nebyl pouze pro nominované tanečníky. Na STYX Battle Of The Year se ale může přihlásit kterákoliv crew. Takže i když jste netancovali na Dancefloor Attacku nebo Street Dance Kempu, na BOTY máte šanci.DOPROVODNÝ PROGRAM


Kromě dvou crew battlů (break dance, street dance) se ale můžete těšit i na další taneční program. Plánovány jsou 1vs1 battly (break dance, toprock, popping, locking), taneční jamy a exhibice. Nebude ale chybět ani rap nebo graffiti. Line-up budeme postupně doplňovat, určitě se ale můžete těšit na různorodý a zajímavý program. Kromě tancování se můžete těšit na Fatboy chill out koutek, kde se budou promítat záběry z soutěží RedBull BC One nebo se můžete nechat zdarma vystylovat kadeřníky od sponzora Got2b, dále připravujeme poker stůl a další..

POROTA


Kdo ohodnotí všechny tanečníky a pošle jednu šťastnou crew na BOTY South East Europe? Profily porotců budeme zveřejňovat postupně, už teď ale můžeme prozradit, že v případě break dance půjde o kompletně zahraniční porotu a v případě street dance battlu se můžete těšit na absolutní špičku česko-slovenského pouličního tance.

REGISTRACE


Registrace na jednotlivé battly bude spuštěna v druhé půlce ledna 2010. Už teď ale můžete začít trénovat svou show, se kterou nejen že získáte respekt všech b-boys a ohromíte přítomné diváky, ale především oslovíte porotu, která vás pošle dál třeba až na BOTY SE.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 27. 1. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. STYX Battle Of The Year 2010 CZ+SK. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2010. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2774. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/STYX-Battle-Of-The-Year-2010-CZ+SK
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 13:59