Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Všem studentům UTB in da Zlín!

Jste studenti UTB? Tak tohle je pro VÁS! Na týhle párty nebude vpuštěň nikdo jiný než VY, studenti UTB!!! Soukromá párty UTB! Pokud nejste studenty UTB nemá smysl číst dál.. I když, zvědavost je zvědavost ;)
Přidat na Facebook
Sledujete pozorně TVIS a nástěnky??? Jestli ne, tak sledujte, chystá se jen a jen pro vás vychytaná akce na akademické půdě UTB. Party jak má být.....Party na U2 v -1? Cože??

Myslíte si, že prostory univerzity jsou jenom na výuku? To už je takový stereotyp. Co byste řekli, že přijdete na FAME, všechno v pohodě, slezete do -1 a bac! Světla, DJ, míchané drinky.. Středa 6. 12. od 19.30 do 00.00 se mínus jednička změní na funkyhouse klub. Funkyhouse v podání DJů Marcuse Coopera, Ratiafucka a Choseho. Věřte nebo ne, ale garantujeme Vám, že na tohle tancují i blázni do dechovky. Základ je, aby si zapařili všichni studenti co přijdou. A trochu jinak než je zvykem.

á propos.. neřekli jsme NE, je to pro všechny....řekli jsme ANO, je to jen a jen pro VÁS!!!

....hledejte STROMnews!...na vašich nástěnkách v limitované edici;-)

Jediný problém je, že prostory jsou tak akorát. Proto jsme vydali limitovanou edici lístků, kterých bude přesně 250. Víc lidí se totiž do sálu nevejde a my nechceme riskovat žádné pohmožděniny. Takže kdo si nechcete nechat ujít pěkně stylovej funkyhousovej předvánoční večírek, tak si kupte lístky již v předprodeji v úterý 5.12 v menze na U4. Cena je standartních 30,- a výtěžek z prodeje bude věnován na tisk časopisu, který je tu co by dup a my chceme, aby jste měli první číslo zdarma. Jinak zbylé lístky budou k dostání i před akcí, v průběhu rozsvěcování vánočního stromečku.

Vychytane.info je mediálním partnerem akce, těšte se na fotoreport!!

LeXXa
(Tomáš Šula)
úterý 5. 12. 2006 08:00
Šula, Tomáš. 2006. Všem studentům UTB in da Zlín!. Vychytané.cz. [Online] 5. 12. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=277. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vsem-studentum-UTB-in-da-Zlin!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 06:50