Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Adam Tensta - lineup a konec fám o koncertu zadarmo

To nejlepší, co můžeš aktuálně ze švédska dostat - Adam Tensta s partou, se nezadržitelně blíží. Ve čvtrtek 21.1. v 10:00 dosedne jeho speciál na ranvej Ruzyňského letiště, Adam políbí naší rodnou hroudu a pozdraví se s davem, co ho přivítá chlebem a solí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
COOL BOOMBOX: Adam Tensta /Swe/
čtvrtek 21. ledna 2010 21:00
(konec +- pátek 22. ledna 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Těší se na návrat na místo činu. Těší se, až bude zpátky tam, kde to v létě na Hip Hop Kempu zabil. Těší se až v Praze děsně nasolí a že ve čtvrtek 21.1. v Lucerna Music Baru nasolí.
Bude se koncentrovat, protože chce, aby to stálo za to, až bude v Praze koncertovat. Chce, aby lidi odcházeli domu zpocený, nadšený a s bušícím srdcem, jak se nachal slyšet třeba v nedávném rozhovoru na Cream.cz

Během víkendu začala po netu kolovat informace, že Adam Tensta dává v Praze ne jeden, ale dva koncerty a že je ten druhý dokonce zadarmo. Rychlá informace zní: není to pravda, jediný KONCERT je ve čtvrtek, v pátek je dobročinné SETKÁNÍ s dětmi. Zdlouhavé vysvětlení následuje: Uděláme si malý a rychlý kvíz. Komu to přijde divný? Ten má bod. Čech zadarmo i žloutenku. Chápu, že vypadávali oči z důlků a nebyl čas se zamýšlet nad tím, že po rituální sebevraždě kariér v podobě turné po Čechách je dost divnej nápad udělat si dvoudenní turné po Praze. Když je ale něco moc pěkné, než aby to byla pravda, je to většinou blbost, že? Kdo řekl ano, má v příbuzenstvu do třetího kolene vysokoškoláka s přezdívkou "Einstein" a dostává další dva body. Pokud máte nula až dva body nebo čtyři a více bodů, není vám pomoci. Pokud máte 3 body, je vám jasné, že jediný koncert, který Adam Tensta v Praze odehraje se koná ve čtvrtek 21.1. v Lucerna Music Baru.

Adam Tensta přijíždí do Prahy díky spolupráci Boombox / Lucerna Music Bar, kteří pochopitelně hradí veškeré náklady s podobnou srandou spojené - honorář za vystoupení, pobyt, dopravu i potravu. Díky naší vstřícnosti a chuti podpořit "dobročinnou akci pro děti" a díky tomu, že je Adam Tensta správňák nejen ve vlastních tiskovkách, vznikla dohoda, že se v pátek, den po svém na hodně dlouhou dobu jediném koncertě v Praze, ještě setká s dětmi k Krizovém Centru Zahrada. Popovídá si s nimi o jejich problémech a bez nároku na další honorář dá pár (pár rozuměj cca dvě) skladeb na střídačku s domácími Vladimirem518, Hugo Toxxxem a DJ Mike Trafikem. Informačním šumem, přemírou nadšení a nedomyšlením celé situace ze strany lidí za akcí v KC Zahrada vše ale vyjelo ven jako "speciální dobročinný koncert", který byl nejdřív zdarma, pak pro nestudenty se vstupem 100,- Kč... Což není pravda.

Takže znovu a stručně: pokud chcete vidět, jak dává Adam Tensta a Eboi naživo KONCERT, musíte dorazit ve čtvrtek 21.1. od 20:00 do Lucerna Music Baru. Pokud vám jde o SETKÁNÍ, chcete se s ním ještě navíc osobně pobavit o integraci dětí imigrantů, životě bez alkoholu a drog nebo bydlení na sídláku Tensta, doražte v pátek v 15:00 do KC Zahrada. Koncert ve čtvrtek, setkání v pátek. To už snad chápe každej, bez ohledu na skóre z našeho rychlo kvízu, ne?

Ve čtvrtek to bude probíhat takto:

COOL BOOMBOX
21.1., Lucerna Music Bar

20:00 - 22:00 DJ Tuco /Meanbucket.net/
22:00 - 23:30 Mioki DJ Team (DJ Coma + DJ Sticky Dojah) /D/
23:30 - 00:30 ADAM TENSTA + Eboi /SWE/
23:30 - ??:?? Mioki DJ Team (DJ Coma + DJ Sticky Dojah) /D/
Fred
(Fred Durst)
středa 20. 1. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Adam Tensta - lineup a konec fám o koncertu zadarmo. Vychytané.cz. [Online] 20. 1. 2010. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2755. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Adam-Tensta---lineup-a-konec-fam-o-koncertu-zadarmo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 15:58