Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DECADANCE - PHARAO

Další pokračování úspěšné party Decadance proběhne 5. března 2010 opět v klubu SaSaZu, kde již tato produkce zapustila své kořeny a stala se jednou z nejúspěšnějších akcí v tomto skvostném prostoru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE pharao
pátek 5. března 2010 21:00
(konec +- sobota 6. března 2010 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Promotéři tentokrát slibují opět neobyčejnou podívanou a zážitky a téma dává tušit, že tomu tak zajisté bude. DECADANCE PHARAO vás tentokrát přenese do dávných a mystických dob starého Egypta a budou tomu tak jako při každé edici odpovídat dekorace, již neodmyslitelné velkolepé kostýmy, speciální performance, projekce a další překvapení.

A pokud bylo zvoleno téma PHARAO, tak kdo jiný by měl být headlinerem této akce, než světoznámí ALY & FILA z Egypta. Ne nadarmo mají přezdívku Faraoni trance. O jejich celosvětovém úspěchu hovoří nejen jejich kalendář nabitý gigy po celém světě, ale především i jejich raketový vzestup v prestižní anketě DJ MAG TOP 100, kde letos obsadili úctyhodné 22. místo. Samotné téma Decadance by pro ně mělo být velikou výzvou, aby předvedli v Praze to nejlepší ze své tvorby. Fanoušci trance hudby by si měli rozhodně přijít na své, přičteme-li k tomu perfektní zvuk, který v SaSaZu při Decadance je pokaždé samozřejmostí.

Druhou hvězdou je holandský SIED VAN RIEL, který letos také vystřelil do první stovky v DJ MAG TOP 100. Samotný Tiesto ho dokonce označil jako "nejžhavějšího producenta poslední doby", časopisem DJ Magazine byl označen jako "další velká věc pro trance" a hned se cítil jako doma v Trackitdown.net's Trance Award, kde dostal ocenění "Nejlepší nová tvář na scéně". Nyní má za sebou turné po Austrálii a Indii, kde sklízel neuvěřitelné ohlasy. V Praze si odbude svou premiéru, takže je na co se těšit.

Českou špičku ve své premiéře na Decadance zastoupí v současnosti nejprodávanější český producent DJ NEO, který je tuzemským zástupcem u labelu Ministry of Sound a na jejich poslední kompilaci byl dokonce jako jediný zastoupen dvěma tracky. NEO pro Decadance připravuje set, ve kterém přivítá dva hosty. A nebyla by to Decadance, kdyby na ní chyběli zpěváci s nějakými specialitami na dané téma a těmi tentokrát budou SÁMER ISSA a MARTINA BALOGOVÁ. A nepůjde o jejich klasický repertoár, můžete se těšit na známé světové taneční hity, které společně s Neem připravují.
Dalšími z českých DJs, kteří si vezmou na starosti začátek i konec této mystické noci, budou EVSON a PETE WALK.

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce - prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky , 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party - STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1 a LE CLAN, Praha 2, Balbínova 23
Hondzix
(Jan Přikryl)
pondělí 18. 1. 2010 08:00
Přikryl, Jan . 2010. DECADANCE - PHARAO. Vychytané.cz. [Online] 18. 1. 2010. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2749. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DECADANCE---PHARAO
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 01:40