Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Obsazení hlavní techno stage na 11 years of JZD promotion

Techno legenda Oscar Mulero se vrací po delší době zpět do České Republiky, konkrétně do Valašských Klobouk, kde vystoupí 20. 2. 2010 v KD Klobučan na akci 11 years of JZD promotion. Spolu s ním na této stagi vystoupí několik zajímavých hostů. Celkem zahraje 10 djs a 2 live acty. Pojďme si je trochu představit.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
11 years of JZD promotion
sobota 20. února 2010 19:00
(konec +- neděle 21. února 2010 02:00)
KD Klobučan
Valašské Klobouky (CZ)
Z Polska dorazí dj Schimek, který našel zálibu v elektronické hudbě již v osmdesátých letech. Přelom v DJ-ské kariéře a začátek profesionálního DJ-ingu zaznamenal v roce 1990. V té době spolu s „nestory“ česko-slovenské scény začali budovat to, co dnes nazýváme slovenským clubbingem. V průběhu roku 2002 začínají jeho DJ-ské aktivity i na území Polska, kde si velmi rychle získal respekt a popularitu. Vrcholem v jeho kariéře bylo hraní na Budapešť Parade 2002 a 2003 za účasti 600 tisíc lidí s fantastickou atmosférou. Nezapomenutelné byly jeho vystoupení na akcích Stigma, Pohoda, Apokalypsa. Styl jeho setů se dá popsat jako precizní a rychlý mix s výraznou basovou linkou a účelným využíváním dlouhých přechodů, breaků a nástupů.Spolu s ním vystoupí ostravský klenot, dj Roman Hyde, který hraje již od roku 1996. Slyšet jste ho mohli na mnoha parties, festivalech, ale i klubech po celé ČR. Za zmínku určitě stojí akce Citadela, Bassblaster, Orion Hall, Apokalypsa či festivaly Svojšice, S.O.L., Hradhouse, Cosmic Trip, Creamfields, Open air fields. V současné době je residentem klubu Fabric v Ostravě. Za tu dobu co působí na české scéně si zahrál po boku mnoha věhlasných jako Jeff Mills, Robert Good, Jeff Milligan, Regis, Steve Bicknell, Marco Carola, Heiko Laux, Alexander Kowalski, Christian Wunch, Rush, James Ruskin, Umek, Ben Sims, Oscar Mulero... Roman byl velice potěšen, že opět zahraje na akci s Oscarem Mulerem. Těšit se můžete na speciální techno set ze tří gramofonů.

Lidé o něm říkají, že je pohodář, v pohoděJ Dj, který patří k pionýrům elektronické hudby na Slovensku, ale slyšet jste ho mohli na mnoha akcích po celé ČR, ale i v Maďarsku a Polsku. Jsme velice potěšeni, že do Valašský Klobouk přijede slovenská stálice dj Grining. Tento stavební inženýr, se vrací za gramofony po menší pauze a dorazí právě k nám. Těšit se můžete na minimal techno s bratislavským zvukem ve spojení s final scratchom, který mu otevřel obzory.Co by to bylo za narozeninovou párty, bez kamarádů ze Strobe. I tento rok dorazí Lucasch, zakladatel a majitel agentury Strobe, jeden z nejdéle hrajících djs u nás, který procestoval s kufrem desek skoro celou Evropu. Spolu s ním dorazí i kolega, dj a producent Karloss, který se představí v live vystoupení. A v neposlední řadě zahraje i celá posádka z bookingu JZD promotion. Jmenovitě to jsou dobytci: Martini, Ian Fuzzy, PapiOil, X-Basse, Vitecone-live, Juris a Siki.
--------------------------------------------------------------------------------
Web: www.jzdpromotion.cz/11
Start 19:00, Vstup 200 CZK/8 EUR
Hondzix
(Jan Přikryl)
úterý 12. 1. 2010 08:00
Přikryl, Jan . 2010. Obsazení hlavní techno stage na 11 years of JZD promotion. Vychytané.cz. [Online] 12. 1. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2733. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Obsazeni-hlavni--techno-stage-na-11-years-of-JZD-promotion
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.225.194.102
Serverový čas: neděle 5. února 2023 19:17