Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: Aleš Daněk

Po třech vydaných platinových albech a osmi TOP TEN hitech, po mnoha vyprodaných koncertech a vystoupeních v New Yorku, Bangkoku, Sydney, Moskvě, Berlíně, Vídni, Londýně a v mnoha dalších světových metropolích, vystoupí již za pár týdnů v pátek 26.2.2010 nejůspěšnější evropský taneční projekt CASCADA poprvé v České Republice na největší taneční akci ve východních čechách s názvem DANCE REVOLUTION.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CASCADA live
pátek 26. února 2010 20:00
(konec +- sobota 27. února 2010 04:00)
PVV Ideon, Pardubice
(CZ)
Party Hall MAXIM se nachází naprosto přesně 17km z Hradce Králové, 17km z Vysokého Mýta a 17km z Pardubic. MAXIM je benjamínkem mezi východočeskými kluby, v provozu je cca půl roku. Za tuto krátkou dobu si získal mnoho skalních přízdnivců a stal se, především díky svě naprosto skvělé poloze, bohatému programu a kapacitě kolem tisíce lidí, jedním z hlavních klubů východočeského kraje. Residentní DJ Aleš Daněk, preferuje energický hitový Hands Up a v doprovodu se svělým MC Lukášem Merclem, který se na párty Dance revolution take představí, dokáží vytvořit naprosto geniální taneční atmosféru, která strhne k maximální zábavě, snad každého fanouška tanečních beatů.
V sobotu, 20.3.2010 se Party Hall MAXIM chystá navštívit italský projekt BENASSI BROS. feat. DHANY, která živě zazpívá veškeré hity Benassi Bros. včetně megahitu „Every Single Day „.

Zde je rozhovor s rezidentem Party Hall MAXIM HOLICE/ DJ ALEŠ DANĚK1. Ahoj........, typická otázka na začátek interview. Jak se Ti daří?
..jde to, a o tom to celé je…:) Nekňučet a bojovat…:) Jak se v kostce říká o tom strachu a té síni :)

2. Budeš hrát v Ideonu v Pardubicích v pátek 26. února 2010 na akci Dance Revolution. Jedná se o halu s kapacitou přes 3tisíce lidí. Hrál jsi již někdy na podobné akci? Jak se na své vystoupení těšíš?

...inu. Na podobné akci už jsem tu čest hrát měl. Potkat se s toliko party people taktéž a baví mě atmosféra, genius loci na podobných akcích. Myslím si, že to bude povedený mejdánek, proto se i těším, těším na lidi, na party people…:)

3. Jaký hudební styl preferuješ? Co je tvým "šálkem kávy"? Na co se mohou návštěvníci akce Dance Revolution od tebe těšit?

...hands up, hands up, hands up, to mě ba, a na tom ulítávám, energická taneční hudba.
Trošku k electru, a latinskoamerické taneční scéně… :) Ale hlavně to musí mít život :)

4. Na akci Dance Revolution bude jako headliner vystupovat německá formace Cascada, která sklízí velké úspěchy i v USA a Velké Británii. Co si myslíš o expanzi taneční muziky do těchto teritorií, které byly doposud ovládány pouze klubovou muzikou a R´n´B? Má podle tebe komerční taneční hudba budoucnost?

...o tom žádná, taneční hudba tady byla, je bude, pokud se podíváme do minulosti, uvidíme paralelu, jak se celkově hudební směry protínají a vždy v určitých návalech v oblíbenosti dle žánru, ale to je debata na dlouhé zimní večery. V kostce podtrženo – taneční hudba je nesestřelitelný fenomén, který tady vždy bude ve své ryzí podobě.

5. Od kdy vlastně hraješ?

...dávno tomu jest, ať už v „rokáčích“ kol 98´(před Popronem), tak i po diskách (po Popronu) :)

6. Téměř každý dj má nějaké své vzory, nějaké cíle, něco, čeho by chtěl dosáhnout. Jak je to u tebe? Jaký je tvůj dj-ský vzor? Máte nějaký svůj sen, čeho byste chtěli jako dj dosáhnout?

...vzor nemám, snažím se být sám sebou, ale kdo mě opravdu baví je Jens O. (Real Booty Babes). Co se týče snů, ty jsem si splnil, teď už jen setrvat… Stále je co zlepšovat.

7. Který hit je tvojí srdeční záležitostí?

Real Booty Babes - Get Up

8. Co zaplňuje zbytek tvého času, když odmyslíme hraní? Studuješ? Pracuješ?

V současné době Maxim v 7 pádech, jinak media, TV Nova a produkce

9. Co ženský? Popište nějak svou vysněnou holku? Jak by měla vypadat tvá ideální žena?

:)

10. Jaký je tvůj nejoblíbenější drink? Co budeme na Dance Revolution pít?

Malibu & Sprite, alternativa k tomu Tullamore Dew & Cola :) Po Ballantines dělám bordel.. :)

11. Vzpomeneš si na svůj jakýkoliv vtipný moment nebo zážitek z tvého hraní?

Každý týden, když se najde jantar, který přijde a krze clonu Božkovské lihoviny jsa se snaží lámaným opilcovo žargonem vyslovit přání „zahrej něco normálního“ To mě ba :)
Jinak bych to více nerozebíral. :)

12. Co bys chtěl vzkázat fanouškům tvého klubu, nebo přímo tvým fanouškům?

„Užívejte, dokud to jde…!“ „Milujme a pařme.!“ Život je příliš krátký na to, abychom si ho kazili špatnou náladou. :)

www.maximholice.cz
www.dancerevolution.cz


Zdroj: TZ Universal Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 13. 1. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: Aleš Daněk. Vychytané.cz. [Online] 13. 1. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2731. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CASCADA-live-–-DANCE-REVOLUTION--presents:-Ales-Danek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.225.194.102
Serverový čas: neděle 5. února 2023 18:22