Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jíte nebo žerete?

Jdu si takhle univerzitou a najednou slyším: "Supr, budou večeře!" Kromě toho, že sem si ani nevšiml, že nejsou, jsem za chvíli slyšel: "To zas bude pěkná s*ačka." Takže kde je zakopanej pes? Dostal se nám do rukou pěkně "vostrej ímejl".
Přidat na Facebook
Slíbili jsme, že nebudeme uvádět autora, ale jeho reakce na e-mail od zástupce studentů v Akademickém senátu UTB, že večeře zase budou, jsme si nemohli nechat ujít zveřejnit:

Nakopat do p*dele!
Na KMZ sedí nějaký ho*ado, kterýmu nedojde, že studenti by o večeři zájem měli, ale je to tak hnusný žrádlo, že se z toho při nejlepší pose*eš.

Rektor podepíše zřízení nové fakulty - Super! Alespoň nějací noví, kteří na ty večeře budou alespoň měsíc pravidelně chodit... Jenže ouha! Po měsíci všichni dostanou sra*ku a další dva dny nepůjdou do školy. Což se jim promítne do absencí v povinných předmětech a Prsk!!

*** (jméno pedagoga vynecháno) a jí podobné si zamnou ruce a... Nedostanou zápočet z *** (předmět vynechán), protože nebudou mít dostatečnou docházku! Takže přestanu chodit na večeře -že za 35 korun si dají 4 rohlíky a 15 deka výborný šunky a ne zku*venej kus osmaženýho eidamu vyrobenýho z rostlinnýho tuku, kterej ti ke všemu nandává nas*aná a odporná kuchařka, který dávaj 8 tisíc hrubýho... Normální plat pro nandávačku šlichty! Ale.. Menza celej den vyvařuje bagetky a jiné laskominy, které se pak normálně prodávají ven.. Kvůli tomu také musíme mít celou dobu zavřenej ten průlez skrz! Študáci by jim tam přeci běhali skrz a viděli by, co se tam děje! No kdo by nas*anej nebyl!

Takže k hnusný šlichtě, nas*anýmu ksichtu kuchařky a vidině bolesti břicha a role hajzlpapíru se ještě přidá to, že si musíš na večeři obejít celej Zlín. Ok, Zlín má krásnej park a spousty jednosměrek takže víš, odkaď auto přijede! Ale na magistrátu ještě nikoho nenapadlo dát po městě přechody, aby se ty jednosměrky daly beze strachu přejít.

Ale i kdyby tam byly, tak je to jedno, protože zlínští řidiči u přechodu (zřejmě naučení z Barum Rally) přidají a na ty u přechodu ještě zatroubí (asi hledaj traťovýho komisaře).

Do menzy je to tak dlouhá štreka, že si i ten nejotrlejší člověk s kachním žaludkem za tu dobu v hlavě spočítá, že mu ten hnus, kterej bude za 15 minut jíst, za to šlapání nestojí, otočí se a jde na pivo..

Ale kam? V devítce nepříjemná obsluha, na Bowlingu děti a smrad, v Golemu jenom smrad, U pštrosa plno a smrad, u Husy draho.. Alespoň, že se budem moci jít zabavit do nového kulturního centra. 7krát za rok zahraje Šporcl, a kdyby nám pan Šporcl nevyhovoval, tak nám tam ukážou Škromacha s Paroubkem, nebo Náhlovskýho.. prašť jako uhoď!

Nebo si tam budeme moci jít posedět do nové studentské kavárničky, kterou nám paní architektka Jiřičná, s dobrým úmyslem neznalá poměrů, navrhla. Jsou dvě možnosti: buď ji dostane pod svá křídla Zela a Dopadne to tak, že nebude mít lidi na obsluhu (jako na večeře v menze), ale bude to jedno, protože tam studenti přeci stejně nebudou chtít chodit!! Nebo to dopadne jako se studentským klubem.

Cože? Studenntský klub? Divíte se.. Ale ano! UTB má studentský klub! Jmenuje se Victoria Klub, má parádně zařízený "taneční sál", a je tam i restaurace. Nachází se v přízemí U2, dokonce se tam dá projít přímo z foyer rektorátu, jenže vstup je zamčenej a je na něm cedule "POUZE PRO ZAMĚSTNANCE!!". Podobně, jako s průchodem do Menzy.. že by ze stejného důvodu?

Takže se tam dá dostat jen z ulice, ale když tam vejdete, tak zjistíte, že večer mají zavřeno, a přes den vaří meníčka pro zaměstnance z polikliniky a okolních útadů. Já tam ještě nejedl. Když jsem šel kolem, tak bylo buď ráno, nebo jsem byl v menze a cestou okolo jsem měl chuť leda tak vrhnout! Klub má v pronájmu nějaký chlápek.. Možná bychom se pana kvestora mohli zeptat na smlouvu a proč že nefunguje pro studenty.. Dobrá zpráva je, že se dá celý pronajmout... Třeba na svatbu... nebo pohřeb.

A když už nic jiného, tak se těšmě na rozsvícení vánočního stromku.. Seberte stokorunu ze svého ubytovacího stipendia, utřete si s ní řiť a pojďme společně za celou FMK ozdobit vánoční stromeček! Čaj, klobásky a dvě hodiny volna od pana Rektora s Kvestorem nám určitě vyloudí úsměv na rtech!

Veselé Vánoce!!

redakce: Na tento článek máme již i reakce, ale čekáme na souhlas autorů se zveřejněním.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 4. 12. 2006 09:20
Prachař, Štěpán. 2006. Jíte nebo žerete?. Vychytané.cz. [Online] 4. 12. 2006. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=273. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jite-nebo-zerete?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.151s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 10:20