Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: DJ Mech

Kromě jediného živého vystoupení německého tanečního projektu CASCADA v ČR, se mohou návštěvníci této taneční párty těšit i na další vystoupení několika domácích tanečních projektů a především skvělých rezidentních DJ´s z klubů, které akci Dance Revolution podporují. Během několika následujících týdnů vám budeme podrobně představovat veškeré účinkující a DJ´s, kteří na akci vystoupí. Připravili jsme si na ně několik záludných otázek, na které ve většině případů s radostí odpověděli.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CASCADA live
pátek 26. února 2010 20:00
(konec +- sobota 27. února 2010 04:00)
PVV Ideon, Pardubice
(CZ)
Klub RELAX se nachází v KD v Kasalicích, zhruba 3km od Lázní Bohdaneč v pardubickém kraji. Pravidelné párty se zde konají každou sobotu, a to od poloviny roku 2008. I když se tento klub řadí mezi nováčky, v regionu si získal za rok a půl své existence velkou oblibu. Klub disponuje vlastními svozovými autobusy, velkou DJ stage s pódiem, obrovskou laserovou show, výkonným zvukovým a světelným aparátem a třemi bary. S průměrnou návštěvností 600lidí patří mezi nejlepší kluby v okolí.
V minulosti si zde zahrály takové hvězdy, kterými bezpochyby jsou Shaun Baker + Maloy * Topmodelz / DJ Pulsedriver * DJ Scotty.
V sobotu, 23.1.2010 se do tohoto klubu chystá na svou první návštěvu v ČR italský projekt SPANKERS s megahitem Sex On The Beach!

Zde je rozhovor s rezidentem klubu Relax Kasalice / DJ MECH1. Ahoj, typická otázka na začátek interview. Jak se Ti daří?

Ahoj, no práce je dostatek, zdraví zatím také slouží a na lidi kolem sebe se pořád mohu spolehnout. Takže celkově bych řekl, že se mi daří dobře.

2. Budeš hrát v Ideonu v Pardubicích v pátek 26.února 2010 na akci Dance Revolution.Jedná se halu s kapacitou přes 3tisíce lidí. Hrál jsi již někdy na podobné akci? Jak se na své vystoupení těšíš?

Zatím jsem neměl příležitost hrát v tak velkém klubu pro tolik lidí, čili pro mě to bude premiéra, takže jsem natěšen už několik měsíců. Obvykle hrávám v klubech s návštěvností 500-1000, ale osobně si myslím, že nejde ani tak o počet návštěvníků, nebo velikost klubu, ale především o atmosféru na párty a ta bývá většinou v klubech kam jezdím velmi dobrá.

3. Jaký hudební styl preferuješ? Co je tvým "šálkem kávy"? Na co se mohou návštěvníci akce Dance Revolution od tebe těšit?

S hudebním stylem to je u mě trochu složitější… Jako každý DJ i já jsem pořád ve „vývinu“ ale převážně se jedná o různé odnože house music… (electro, funky, progessive…), ale pochopitelně nepohrdnu ani povedeným technem, DnB či komerčním hands-upem.
Na Dance Revolution bude můj set právě Progressive & Electro house

4. Na akci Dance Revolution bude jako hedliner vystupovat německá formace Cascada, která sklízí velké úspěchy i v USA a Velké Británii. Co si myslíš o expanzi taneční muziky do těchto teritorií, které byly doposud ovládány pouze klubovou muzikou a R´n´B? Má podle tebe komerční taneční hudba budoucnost?

Cascada je v současné době asi jedním z nejlepších projektů produkující v EU dance music. Takže pokud někdo měl prorazit za velkou vodu, tak se dalo očekávat, že to bude právě Cascada. Komerční taneční muzika se hraje už poměrně dlouho a asi ještě dlouho hrát bude. Pochopitelně vývoj směřuje k tomu, že se všechny hudební styly postupně prolínají a je tak kolikrát velmi těžké, poznat zda se jedná ještě o DANCE, nebo zda už to náhodou není HOUSE… a ty dnes už drobné rozdíly se budou postupem času zmenšovat… a třeba jednoho dne zmizí zcela :-D

5. Od kdy vlastně hraješ?

Pokud mě paměť neklame, tak od roku 2003.

6. Téměř každý dj má nějaké své vzory, nějaké cíle, něco, čeho by chtěl dosáhnout. Jak je to u tebe? Jaký je tvůj dj-ský vzor? Máte nějaký svůj sen, čeho bys chtěi jako dj dosáhnout?

Já asi nejsem “každý” dj :) ... vzor vlastně ani nemám. Pochopitelně si vážím práce DJs a producentů, jako jsou Fedde Le Grand, David Guetta, Laurent Wolf... ale nepovažuji je za vzory, jen se mi líbí jejich tvorba. Sen a čeho dosáhnout? .. spíš bych se chtěl dožít toho, aby návštěvníci klubů v ČR dali nám Djs větší prostor s volbou muziky. V zahraničí se moc nestává, že by někdo chodil za djs a “objednával” si muziku... prostě hraje tenhle DJ a ten hraje takhle.... a lidi se baví a užívají si. Kdežto u nás je běžné, že návštěvnící chodí za djs a přemlouvají ho k nějakým songům, dávají mu lístečky.... a člověk pak jen žasne co tam ti lidé napíší.

7. Který hit je tvojí srdeční záležitostí?
Jé…. Těch je :) … ale asi Wubble U – Petal….

8. Co zaplňuje zbytek tvého času, když odmyslíme hraní? Studuješ? Pracuješ?

Pracuji... jsem IT technik.. v současné době dělám pro jednoho poskytovatele internetu správu sítě.

9. Co ženský? Popiš nějak svou vysněnou holku? Jak by měla vypadat tvá ideální žena?

Moje ideální žena? ..... štíhlá, asi 175cm, vlasy tak pod ramena, měla by bydlet v MB a jmenovat se Terezka :-D

10. Jaký je tvůj nejoblíbenější drink? Co budeme na Dance Revolution pít?

Asi stejný jako u 80% DJs .... whiskey & Colu :-D

11. Vzpomeneš si na svůj jakýkoliv vtipný moment nebo zážitek z tvého hraní?

Já mam každou párty nějakej veselej zážitek…Předpokládám, že i na Dance Revolution se nějakej povede. Ale co sklidil asi největší úspěch byl ten, když jsem v hrál jednom podniku, kde jsem měl hned za zády jističe od celého klubu… v zápalu vášně jsem při hraní udělal krok dozadu a opřel se o hlavní vypínač… Tma, ticho a nevěděl jsem, co se stalo… :-D

12. Co bys chtěl vzkázat fanouškům tvého klubu, nebo přímo tvým fanouškům?

Všem návštěvníkům Relaxu bych chtěl za celý tým poděkovat za věrnost! Bez Vás by nebyl klub klubem! A taky všem popřát, ať je rok 2010 přinejmenším stejně vydařený jako ten minulý.

Howg a díky

www.dancerevolution.cz
www.kasalice.cz

Zdroj: TZ Universal Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pondělí 11. 1. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: DJ Mech. Vychytané.cz. [Online] 11. 1. 2010. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2728. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CASCADA-live-–-DANCE-REVOLUTION--presents:-DJ-Mech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:26