Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Valentýnský dárek! Fotka! A v exkluzivním balení.

Blíží se svátek svatého Valentýna a protože víme, jak rádi se fotíte, připravili jsme pro vás Valentýnské focení! Pouze pro prvních třicet! ;)
Přidat na Facebook
Každý z vás určitě přemýšlí jak obdarovat přítelkyni nebo přítele na svátek zamilovaných. My jsme to vymysleli za vás. Oslovili jsme profesionální foto studio a domluvili pro prvních 30 z vás Valentýnské dárečky - balíčky za super ceny! Normálně jsou ceny 3x-5x vyšší.. Stačí emailem pavel.bebcak (zavináč) JPstudio.eu zkontaktovat foto studio, do předmětu napsat „Valentýnské focení“ do textu napsat své jméno, telefonní číslo a který ze dvou připravených balíčků se Vám líbí víc.

Dáreček: Obraz na stěnu


Pořiďte mu velkou fotku. Za 360 CZK, dáte příteli obraz, na kterém budete pořád s ním. Splňte jí sen. Stane se modelkou se vším, co k tomu patří a na závěr dostane obraz velkosti A3+, tedy 33x48 cm. Vytištěnou fotku, zalaminovanou na kapa desce. Stačí jen najít vhodné místo a pověsit na stěnu.

Dáreček: Album


Jste zamilovaný páreček? Udělejte si společné fotky do alba, jako památku na vaši lásku. Za 560 CZK v balíčku „Album“ dostanete fotografování v ateliéru, po kterém si vyberete 10 fotek. Ty fotograf upraví, vyretušuje a vytiskne. Společně pak můžete v romantické chvilce fotky prohlížet a zakládat do alba.

Zdá se vám to málo?


Jste kreativní a chcete si domluvit sami kolik fotek udělat a jak velké? Myslíme i na tohle. Využijte slevu 50% na váš dárek. Napište do 14. 2. 2010 email na adresu pavel.bebcak (zavináč) JPstudio.eu a domluvte si termín focení. Udělejte radost svým nejbližším. Dejte jim k Valentýnu fotografování ve fotoateliéru.

Pozor, oba balíčky i slevu je možné zamluvit pouze do 14. 2. 2010. Pokud darujete fotky, poslední termín na focení je 9. února 2010. Radost z focení můžete udělat svojí lásce do konce února.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 9. 1. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Valentýnský dárek! Fotka! A v exkluzivním balení.. Vychytané.cz. [Online] 9. 1. 2010. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2726. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Valentynsky-darek!-Fotka!-A-v-exkluzivnim-baleni.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:00