Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DeFuckTo s novou deskou? Tak to říká jejich facebook

Facebook se jednoznačně stal velkým fenoménem dnešní doby a mnozí mají za to, že kdo na něm není, jako by nebyl.
Přidat na Facebook
Opačně se ale může stát i to, že ten kdo ve skutečnosti vlastně ani není, tak na něm je. Z následujících řádků se proto může zdát, že se týkají právě onoho druhého případu. Neexistující, rozpadlá a zaniklá kapela má svůj profil na Facebooku? Kapela, která už 4 roky nefunguje? DeFuckTo? Asi byla založena fanoušky pro jiné fanoušky z nostalgie.

Omyl! Mnozí z vás si určitě vzpomínají na loňský květen, kdy DFT vstalo z popela, aby si pro jediný večer připomněli zašlé časy a spolu se svými fanoušky oslavili 10 let od svého založení (19.3.1999). Měl to být jediný, výjimečný a poslední koncert této legendy. Osud ale dokáže karty pěkně zamíchat a jak se ukázalo, výjimečný tento koncert skutečně byl. Ale ne jediný a rozhodně ne poslední. Vyvolané vzpomínky, obnovená spolupráce při přípravě na koncert a v neposlední řadě atmosféra a síla samotného koncertu se staly impulzem k oživení kapely a vzniku nové desky – první po 6 letech!

V podstatě ihned ve dnech následujících po této sváteční květnové události započaly práce na nové desce, jejíž plody dle vyjádření DFT uzrají a budou sklízeny v dubnu tohoto roku. Jak to víme? Z oficiálních stránek DeFuckTo na Facebooku, které vznikly právě v těchto dnech. Pokud chceš mít veškeré info z první ruky od těch nejpovolanějších, sledovat jak pokračují práce na novém albu a jiné dění okolo návratu zlínské hip-hopové legendy, není nic snazšího, než se napojit na tento zdroj a stát se jeho součástí.

DeFuckTo Facebook - http://www.facebook.com/pages/Defuckto/233703133121Fred
(Fred Durst)
středa 6. 1. 2010 09:08
Durst, Fred. 2010. DeFuckTo s novou deskou? Tak to říká jejich facebook. Vychytané.cz. [Online] 6. 1. 2010. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2725. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DeFuckTo-s-novou-deskou?-Tak-to-rika-jejich-facebook
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.956s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:14