Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Loyca získala druhé místo v hudební soutěži Skutečná liga 09

V sobotu 12. prosince se uskutečnil 5. ročník mezinárodní hudební soutěže Skutečná liga 2009, kam se přihlásilo více jak 300 kapel. V klubu Exit Chmelnice se utkalo už jen 5 nejlepších a jejich výkony byly velmi vyvážené. Po dlouhém boji již známe pořadí a Loyca se umístila na úžasném druhém místě.
Přidat na Facebook
Atmosféra v klubu byla strhující, což bylo pro Loycu velkou výhodou. Na pódium přišli nabití neskutečnou energií, která se do posledního tónu nevytratila. Po semifinálových kolech, kde Loyca vsadila na originalitu a zahrála jako jediná akusticky, se opět vrátila spíše k tvrdším písním. K těm do svého půlhodinového setu ale zařadila i pár tanečních písní a tím ukázala jejich široký hudební repertoár. Frontmanka Dana Yousifová nezapomněla komunikovat s publikem, které tak po pár minutách nekompromisně roztančila. Jejich vystoupení tedy právem patří mezi nejlepší výkony večera.

Skvělý výkon Loycy ocenila porota druhým místem, za které získala natočení klipu ve studiu George Lucase, domácí nahrávací studio, mikrofony a mnoho dalších skvělých cen. Za úspěch lze považovat také to, že toto vydařené vystoupení předvedla Loyca před renomovanými hudebníky a novináři, kteří
zasedli v porotě.

Vítězem celé soutěže se stali Final Fiction, na třetím místě se umístila Pěchota. Čtvrté místo obsadili Woody&co a poslední příčka patřila kapeleAposepsis.

Více na www.loyca.cz
Zdroj: Madree Promotion
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 24. 12. 2009 13:35
Slovák, Miroslav. 2009. Loyca získala druhé místo v hudební soutěži Skutečná liga 09. Vychytané.cz. [Online] 24. 12. 2009. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2719. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Loyca-ziskala-druhe-misto-v-hudebni-soutezi-Skutecna-liga-09
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:41