Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlín nespí! IdeaFatte jedou stále dál!

Možná se může zdát, že IF nic nedělají a chodí jen na párty. Není tak. Mrkni na 3 novinky ...
Přidat na Facebook
První singl ze třetí studiové desky "Doma", která vyjde v lednu 2010 je "Bude hůř". O generačních pubertálních problémech i o problémech českých skupin (nejen rapových). Beat, cuty i scratche dělal Fatte a na textu opět nikdo nesekundoval. Příjemný poslech a snad příjemné naladění na naši desku.

IF: Bude hůř (Doma, TNKD records


První z internet free release věcí, které vyjdou pod labelem TNKD je věc "Go Get It!", ve které hostuje Cali Agents number one, Rasco. Věc se měla původně objevit na Fatteově sólo producentské desce s vtipným názvem "Sólokapr", ale nakonec se s parťákem rozhodli udělat další desku IF, protože rychlost československých MCs co se týče nahrávání slok na producentské desky je závratně pomalá.DJ FATTE feat. RASCO (Cali Agents): Go Get It! (TNKD net release 001)
Komu se nelení, tomu se Fatte. Ten je pořád zavřený ve studiu Včera Večer a dělá. Dělá buď na IF, nebo na svých projektech. Jedním z nich je projekt Famoz Undermazz, starší minimálně jednou tolik než IF. První věcí je elektronická "City in the snow", druhou věcí je naopak pomalá, hiphopová "Organ". Příjemný poslech.FAMOZ UNDERMAZZ: City in the snow / Organ (TNKD net release 002)


Fred
(Fred Durst)
neděle 20. 12. 2009 10:20
Durst, Fred. 2009. Zlín nespí! IdeaFatte jedou stále dál!. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2710. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-nespi!-IdeaFatte-jedou-stale-dal!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:38