Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejlevnější lístky na SaSaZOO Cabaret pouze do pondělka!

Pouze do pondělí 21.12. si můžete v síti Ticketpro zakoupit nejlevnější vstupenky na silvestrovský SaSaZOO Cabaret, který nabízí neomezenou konzumaci v základní ceně vstupenky. Při včasném nákupu tak ušetříte 700CZK! Od úterý je pak možné zakoupit vstupenky jen za 2490CZK (tato cena bude i na místě) nebo 3990CZK v případě VIP, které navíc zahrnují šampaňské a vybrané speciality ze SaSaZu Cateringu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
New Year's Cabaret
čtvrtek 31. prosince 2009 20:00
(konec +- pátek 1. ledna 2010 08:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Předprodej v sítí Ticketpro za 1790czk (do 21.12.), dále za 2490czk, VIP vstup 3990czk.

FUNKSTAR DE LUXE z Dánska, vlastním jménem Martin Ottesen, bude tím, komu bude během večera patřit „prime time“ na djském trůnu, ze kterého zaručeně zazní i světový hit no.1 Shine Is Shining, kterým odstartoval před deseti lety svou strmou kariéru coby uznávaný dj a remixér. Od vydání remixu této skladby, kterou v originálu pochází Boba Marleyho, se jí prodalo už více než jeden milión kopií. Těžko si zpětně lze představit letní taneční kompilaci, kde by tato skladba nebyla na seznamu – ať už v originále nebo v jiné další verzi. Ne náhodou tak získal na Ibize track Sun Is Shining ocenění „Track Of The Season“.

Další remix Boba Marleyho na sebe nenechal dlouho čekat v podobě úspěšného singlu Rainbow Country. Následovaly remixy velkých jmen jako James Brown, Grace Jones, Mary J. Blige a další.
V roce 2002 vychází druhé album s názvem Funkturistic, které pro změnu nabídlo originální hudební materiál, tedy kromě předělávky Blinded by The Light od Bruce Springsteena. O dva roky později vypouští FUNKSTAR DE LUXE do světa singl When I Think Of You a remix She´s a Lady od Toma Jonese. Obě skladby byla zařazeny např. na kompilace Ultimate Dance Remixed, Club Hits 2006, Hed Kandi World Series 2 nebo Disco Kandi 05.04.

V roce 2007 rozjíždí FSD vlastní label pod názvem FAKE FRIES, kde vyšlo kromě Continental GT a So Invincible feat. Kristine Blond také několik novinek, které obohatil svým producentským umem jeho kolega Sputnik Di Marco.

Video:
Bob Marly vs Funkstar Deluxe - Sun Is Shining
http://www.youtube.com/watch?v=2DmLIUKZB7I
Funkstar De Luxe - Blinded By The Light
http://www.youtube.com/watch?v=uc_V4QXGPyk


SaSaZoo Cabaret
Originální SaSaZoo Cabaret představí během večera na hlavním pódiu více jak 60 umělců. Od osmi hodin to bude DJ SLAVEEK z Chickenloops, kterého úderem půl desáté vystřídá desetičlenný LIVE BIG BAND, se kterým vystoupí např. Tonya Graves, Ondřej Ruml, Markéta Poulíčková a další vokalisté. Vše doplní originální Cabaret show v podání nejrůznějších umělců a dalších tanečníků a tanečnic. Tímto nabitým programem provede návštěvníky do roku 2010 Miky KŘEN s půlnočním překvapením a řadou efektů. Těšit se samozřejmě můžete na speciální scénu a dekorace, které budou vytvořeny jen pro tuto noc.
Vedle FUNKSTAR DE LUXE dále pak vystoupí DJ MUZIKJUNKI (NL), CHICKENLOOPS, John CULTER, DJ SLOVAK, DJ EVSON a další DJs, kteří vás zaručeně udrží v klubu až do osmé hodiny ranní. Několik speciálních performancí, tanečníci v úchvatných kostýmech, posílený světelný park a LED stěna.
www.sasazu.com
www.funkstardeluxe.com
www.ticketpro.cz


Zdroj: TZ PinkDot
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 19. 12. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Nejlevnější lístky na SaSaZOO Cabaret pouze do pondělka!. Vychytané.cz. [Online] 19. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2706. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejlevnejsi-listky-na-SaSaZOO-Cabaret-pouze-do-pondelka!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:02