Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Je Hip Hop globálním problémem?

Přečtěte si a podívejte se na názory nevyrovnaných lidí. Tento článek od spřátelené redakce Mafiarecords jsem prostě musel převzít...
Přidat na Facebook
Šmejdil jsem po internetu a narazil jsem na velice zajímavé video jednoho odpůrce hiphopu. Takových je ovšem spoustu a ani by na tom nebylo nic zvláštního, ale tenhle odpůrce pojal tento hudební styl tak trochu jinak než ostatní. Ačkoliv video vidělo za téměř rok jeho existence něco málo přes 7.000 lidí, stále rozpoutává vášnivou diskuzi a hádky.

Hned na začátku se dozvíte, že kvůli hiphopu společnost upadá. Pokračuje to tím, že jsou všichní zhulení, autor se nezapomene otřít ani o graffiti, či nepořádek způsobený kvůli vyznavačům hiphopu v klubech i na ulicích. Nakonec se směšně dozvíte, že policisté útočí pouze na slušné lidi. Dobře, ale to není všechno. Vrcholem je ve videu sestřih z hiphopového festivalu, kde všichní mávají rukou a u toho text: Disco prý propaguje rasismus. Nepřipomíná Vám toto gesto něco? Každý ví na co autor naráží. Tohle není ani polovina z toho, co se ještě dozvíte. Spoustu fotek, které video doprovází mají také za úkol naznačit o co vlastně jde.

Snažil jsem se na to celé dívat z pohledu neutrálního posluchače hudby (osobně nemám nic proti žádnému stylu), ale tohle mi přišlo trochu moc tak i tak. Na konci videa jsem měl pocit, že pokud někdo rychle nezasáhne a hiphop nezastaví, tak jeho zastánci zničí celý svět! :D

Tímto nechci poukázat pouze na toto video, které je jedno z mnoha, ale na to, že nesnášenlivost lidí k tomuto stylu je obrovská. Vždyt jen na Facebooku byla 9.12.09 založena skupina proti hiphopu, která má dnes přes 40.000 členů.

Ale jsou zastánci hiphopu opravdu takoví, jak se o nich říká? Koukněte na video a napište jaký na to máte názor Vy. Určitě už jste se také setkaly s podobnými nesmyslnými názory na nějaký hudební styl. Níže jsem přidal ještě něco jako anti hiphop song.

Hlavním cílem je, aby jste se pobavili stejně jako já, a aby jste se podělili o své názory.zdroj: mafiarecords
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 17. 12. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Je Hip Hop globálním problémem?. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2693. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Je-Hip-Hop-globalnim-problemem?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:07