Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

„Věra Špinarová Nadoraz 2010“

Nahlédnutí do umělecké kariéry zpěvačky Věry Špinarové
Přidat na Facebook
Věra Špinarová je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech, patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice.
Vyprodané standardní koncerty v průběhu roku a opakované požadavky diváků na její koncertní vystoupení jsou nejlepším důkazem profesionality, interpretačních kvalit a výjimečnosti Věry Špinarové.
Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání Věry Špinarové světovou legendou, Joe Cockrem, na zahájení jeho koncertu v Ostravské ČEZ aréně.
Ten je známý tím, že nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany.
V současné době zažívá Věra Špinarová nevídaný „comeback“ neboli návrat na popovou scénu, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku. Tuto skutečnost podtrhuje několik faktů:
V říjnu 2009 Věra Špinarová vydala u Univesral Music nové CD a DVD s názvem „Věra Špinarová ‐ největší hity LIVE“ Svými hity i novějšími skladbami oslovuje primární cílovou skupinu 35 let.
O koncerty V. Špinarové je mezi lidmi obrovský zájem. V průběhu roku odehraje měsíčně v průměru 4‐5 koncertů po celé ČR a SR Hity Věry Špinarové figurují na standardních playlistech českých a slovenských rádií Věra Špinarová je v posledních dvou letech mediálně preferovaná.
Minimálně za toto období nechyběla jako zpěvačka snad na žádné významné kulturní události republikového významu.
V právě probíhající soutěži Český slavík se v kategorii zpěvačky pohybuje v první desítce nominovaných.
Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby, a pro své kvality se stala právem jednou z nejoblíbenějších zpěvaček.

Dovolili jsme si zveřejnit něco málo z pěveckého života a tvorby této významné zpěvačky. V dalším článku bychom vám chtěli přiblížit agenturu Keen On Production s.r.o. , která je event‐marketingová, produkční a konzultační agentura poskytující komplexní služby v oblasti marketingu, public relations a marketingové komunikace obecně, již nese velký podíl na konání historicky prvního samostatného turné - Věra Špinarová Nadoraz 2010
Jouseph
(Josef Kaňa)
čtvrtek 17. 12. 2009 08:00
Kaňa, Josef . 2009. „Věra Špinarová Nadoraz 2010“. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2691. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/„Vera-Spinarova-Nadoraz-2010“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 20:33