Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skyline v Lucerna Baru již toto úterý!

Kapela Skyline, která vystoupí 15.prosince v Lucerna Music Baru si jako hosta svého koncertu pozvali Groveho s Bárou Vaculíkovou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skyline live
úterý 15. prosince 2009 20:00
(konec +- středa 16. prosince 2009 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Grove je jednočlenný projekt z Prahy, věnující se skládání muziky už od roku 1996. Ten se jako jeden z mála u nás věnuje klasickému breakovému zvuku s mírným progressive a funky nádechem. Nejviditelnější zářez má zatím skrze rádio Wave, kde úspěšně táhl se skladbou Warriors, kterou nazpívala Klára Nemravová.

Produkce ve vlastní režii ho posunula mezi producentskou elitu zdejší klubové scény. Našlapané tracky vestavěné na pořádně hutné basové lince z progressive a funky nádechem, v neposlední řadě kladné recenze třeba od slavného světoběžníka Adama Freelanda a navíc po výborných vystoupeních právě v Crossu, Roxy a brněnské Flédě má rozhodně co nabídnout. Zahrál si vedle jmen Chris Carter, Undergang, Vlad Sokolov a další.

V poslední době se Grove angažuje také v projektu Los Dodos (grove vs. dj brada), kde se účastnili se svou skladbou Rokytka hitparády Velká Sedma na Radiu 1 a mají v této sestavě za sebou řadu vystoupení, naposledy úspěšná party Drumix v klubu Na Lávce.

Groveho vystoupení se skládá jak z vlastních skladeb tak z oblíbených věcí většinou od breakbeatových producentů. Vlastní skladby v poslední době vznikají i za spolupráce zpěvačky Báry Vaculíkové z Yellow Sisters, která Groveho set v Lucerna music baru obohatí svým vokálem.


Jako předčasný Vánoční dárek všem návštěvníkům koncertu Skyline posílá Grove písničku, kterou si můžete poslechnout zde:

http://bbc.kaplick.com/losdodos/Los%20Dodos_FlatLand%20(original%20mix).mp3

Vstupenky na koncert Skyline, kde Grove s Bárou Vaculíkovou vystoupí, jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,- Kč + poplatky prodejce nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.Klub bude otevřen od 20:00 hodin.

Více info na:

www.myspace.com/grovebreaks
www.myspace.com/losdodosbreaks
www.skylineweb.cz
www.myspace.com/skylinecz
www.youtube.com/skylinetv
www.myspace.com/hiffiandjacob
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotionZdroj: TZ D Smack U
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 12. 12. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. Skyline v Lucerna Baru již toto úterý!. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2677. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skyline-v-Lucerna-Baru-jiz-toto-utery!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:53