Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na narozeninové párty JZD promotion zahraje Oscar Mulero!

Po roce pro Vás JZD promotion připravuje další velkolepou oslavu narozenin, která se uskuteční v sobotu 20.2.2010 opět v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách a ponese název 11 years of JZD promotion.
Přidat na Facebook
Minulý rok byl laťka nastavena hodně vysoko. Tak jsme velice dlouho přemýšleli koho zvolíme za headlinera pro příští rok. Dnešním dnem je vše rozluštěno. Nikdy před tím nás však nenapadlo, že budeme na Valašsko vozit taková zajímavá jména jako nyní. Po vítězném hlasování v anketě, dlouhých debatách a probdělých nocích můžeme s úsměvem na tváři sdělit, že do Valašských Klobouk přijede opravdová legenda techno music, španělský dj a producent, Oscar Mulero. Tento dj má na svém kontě desítky vydaných desek, remixů, ale i několik cd mixů a alb. V tomto roce vydané cd mix Oscar Mulero – Under Review – Tresor Records a také album Oscar Mulero aka Trolley Route “Exercise Two” OM Digital. U nás jste ho mohly slyšet na akcích jako Apokalypsa, Imperium, Orion Hall a několik dalších. V zahraničí hrává na těch nejzásadnějších akcích a festivalech, jejich výčet by zabral hodně místa. Proto je nám ctí, že se Oscar Mulero představí právě u nás, ve Valašských Kloboukách, kde vystoupí v hlavní čase na JZD techno stagi. V České republice ho budete mít možnost slyšet po dlouhé době, tak si to nenechejte ujít.Pro zajímavost Vám již teď můžeme sdělit, že na JZD techno stagi vystoupí 10 djs a 2 live acty. Tento rok bude po novu připravena i druhá stage v režii Pohon crew, kde zazní dnb a break. Obsazení obou podií a podrobnější informace k akci přineseme již brzy. Doufáme, že se Vám bude volba headlinera pro akci 11 years of JZD promotion líbit. Děláme vše proto, abychom akci oproti 10.narozeninám posunuly o krůček blíže k Vaší spokojenosti.Budeme se těšitPstruh & Předseda (jdz_crew)
Hondzix
(Jan Přikryl)
pátek 11. 12. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Na narozeninové párty JZD promotion zahraje Oscar Mulero!. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2673. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-narozeninove-party-JZD-promotion-zahraje-Oscar-Mulero!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:20