Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zas něco málo o sexu

Jak je vidět sex světem hýbe a když na sebe někdo práskne, nějaký ten svůj trapas či omyl přírody, je hned veseleji. Teda aspoň pro nás, pro redakci..
Přidat na Facebook
To se mi jednou přihodil takovej trapas. Rozdávám si to s borcem na posteli a už jsme v tom nejlepším, chápeš, a do toho zvonek….crrrrrr…..tak rychle makačka oblíkat…tričko naruby, kalhoty na jedné noze a valim rychle ke dveřím. HA…a když se podívám z kukátka tak tam rodiče,…slyším otce jak říká: Ku*va, kterej debil strčil klíč do zámku..a drží v ruce dort, který dostali na párty, ze které se zrovna vraceli. Mamka nervózně přešlapovala u zvonku, málem ho svou zuřivostí vyzvonila celý, nevědomky co se asi doma děje. Tak se mi konečně podařilo otevřít dveře.. a říkám, jé vy už jste tady???

Z poza rohu vyšel ten týpek a říká: Dobrýýý dééén..s pražáckým přízvukem.. říkám: už vypadni! Uvidíme se zítra! A zabouchla jsem dveře. Máti říká: Kdo to byl? To bych Michal, ..ehh nebo David? Nejlepší na tom bylo, že ještě když odcházel, měl ho vzpruženého jak Eifelovu věž a kalhoty mu byli hóóódně malé. Zkrátka vypadal jak Kianu Reeves.. :o) a měl zatím tu nejlepší sexuální techniku *** (cenzurováno) za pomocí jazyku, kterou jsem doposud poznala. Druhý den jsme to dokončili, to je jasné!
"Sue"


redakce
(redakční článek )
pondělí 4. 12. 2006 08:00
, redakční článek. 2006. Zas něco málo o sexu. Vychytané.cz. [Online] 4. 12. 2006. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=267. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zas-neco-malo-o-sexu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 12:12