Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Night´s Dream L!ve - vánoční edice!!

Vánoce za dveřmi a rezidentní noc DJe Amarina, která se, po vřelém přijetí posluchačů, dočkala již 9. pokračování je tady! Tentokráte nesoucí podtitul LIVE!! Proč LIVE!? Čtěte dál..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Night´s Dream LIVE!
pátek 18. prosince 2009 21:00
(konec +- sobota 19. prosince 2009 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy zdarma a drink na baru!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Během večera vystoupí:
Živá hvězda a ozdoba každé pořádné house akce DJ MACIO (rezident Duplex a Mecca Praha)
DJ Amarino znovu ukáže co všechno umí jeho živá povaha s mixážním pultem!
Na saxofon naživo doprovodí celou nocí úspěšný a oblíbený Paul Saxo!
Bez playbacku a tváří v tvář vám zazpívá největší taneční hity mladá nadějná zpěvačka Adéla Špačková

KDO je KDO?
DJ Amarino se díky svému preciznímu mixování a skvělým výběrem tracků stává čím dál častějším hostem na party v těch nejprestižnějších clubech v ČR jako např. Duplex Praha, Celnice Praha, 7. Nebe Brno, A-Klub Liberec, X-Max Karviná a další. Nedávno se představil i v nejpopulárnějším českém tanečním rádiu a to v Dance rádiu v pořadu Clubmix Milana Kroužila..

Hlavní hvězdou této noci bude DJ MACIO! Oblíbený, mladý, talentovaný umělec, kterého znáte z Meccy, Duplexu, ostravského Fabricu nebo letních festivalů Summer of Love a Mácháč. DJ Macio není známý jen v Česku, pravidelně účinkuje na Slovensku, v Polsku nebo v Itálii. Již celé dva roky baví návštěvníky prvotřídního klubu v ČR, v klubu Mecca, svou rezidentní nocí SoundCream, na které si často zve hosty ve speciálních houseových setech, jako např DJ Katchu nebo DJ Oriona z PSH! Díky těmto a dalším příležitostem má tu čest hrát po boku hvězdných českých i zahraničních DJských jmen, jakými jsou: Eric Prydz, Sébastien Léger, Kurd Maverick, Seb Fontaine, Steve Smart, Ben Long, Damian Wilson, Lisa Loud, Fidelity Kastrow, Jonty Skrufff, Tony Haze, Pete Doyle, Sydney, Antoine 909 a další..

Jako další speciální host vystoupí Paul Saxo, který celý večer zpestří hudbou na saxofon. Ostravský rodák má za sebou mnoho hudebních doprovodů v klubech jako Fabric Ostrava, 7. Nebe Brno, Magika Ostrava a další.

Třešničkou na pomyslném dortu zábavy bude mladá nadějná vsetínská zpěvačka Adéla Špačková, která celou akci oživí několika speciálními songy, které Vám tváří v tvář zazpívá! Můžete se těšit na známé hity jako jsou Fragma – Toca´s Miracle, Warren Clarke - Love Crazy, nebo třeba novou Madonnu – Celebration!!

Tohle si nemůžete nechat ujít!
Vánoce v BunkrClubu - Vánoce doma..
DaDiKa
(Petra Daňková)
pondělí 14. 12. 2009 09:00
Daňková, Petra. 2009. Night´s Dream L!ve - vánoční edice!!. Vychytané.cz. [Online] 14. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2663. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Night_s-Dream-L!ve---vanocni-edice!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:46