Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jaký byl Jesus Christ Superstar?

Pokud jste nebyli ve středu v Golemu, tak netušíte, o co jste přišli. Jen tak na okraj, jednalo se o koncertní verzi klasické rockové opery v podání projektu, který si říká Tábor Superstar Band.
Přidat na Facebook
Očekávání na akcičku bylo valné. Nikdo z lidí z Univerzity mi nebyl schopen konkrétně vysvětlit, o čem to v podstatě je. Všichni známe klasiku od A. L.Webera (ti méně všímavější aspoň z Miss ČR – finálová famfára), ale Tábor Superstar Band? Někdo zahalekal muzikál..

Hned po očíhnutí situace v Golemu, mě hned překvapil počet a složení, ve kterém se účastníci dostavili. Našla jsem tam i pár lidí ze třídy, metaláky, husté grind core vyznavače až po místní romantiky a bludné duše. Opravdu pestrá skvadra, ehh sebranka. Zasedli jsme ke stolu nejblíže kapele a čekali, co se bude dít..

Z jejich úst se linul jemný a krásně čistý hlas, který rozvibroval všechny naše údy a do očí se nám vlévaly slzy dojetí. Vše na nás působil strašně emotivně. Složení kapely, různí zpěváci…kteří se střídali podle písní. Na sobě měli nádherné volné háby a chodili bosa…což udělalo skvělou atmosféru domácí pohody, uvolnění a diskriminaci napětí. Jejich hlasy se spojily do taneční vlny…a lidi se začali konečně hýbat. Začalo tření, brouzdání očí po place a stále se zvyšující skvělá nálada.

Explozí tohoto večera byla symbióza mezi publikem a kapelou, zakončený skokem bubeníka z placu, který je v kapele prý dva roky. :o).má výrazné rysy a je velmi komunikativní. U pivka se mu po představení rozvázal jazyk a byli jsme svědky analýzy dalších hudebních interpretů, jejichž jména jsem neznala ani já, jakože blondýna z Prahýýýý.

Ze všech lidí kolem a hlavně z kapely jsem měla hodně příjemný pocit. Byla to naprosto netradiční akce. Krásná zpěvačka přitahovala zraky všech natolik.., že pro většinu pánského osazenstva zbytek kapely, zbytek světa prostě neexistoval. Zbytek táboranů :o) mě přišel trošku nesmělý, ale to se samozřejmě s obrátkou času a pár exnutých piv pěkně změnilo.

Ve Zlíně je absence kultury jasná. Není tu zkrátka nic a tento večer byl večer očistný od všeho zlého, kdo tam nebyl, tak to nemůže pochopit. Příště si podobnou věc nenechte rozhodně ujít..

Lola
redakce
(redakční článek )
pátek 1. 12. 2006 18:00
, redakční článek. 2006. Jaký byl Jesus Christ Superstar?. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2006. [Citace: 30. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=266. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaky-byl-Jesus-Christ-Superstar?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.147.7
Serverový čas: čtvrtek 30. června 2022 21:26