Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David Steel dal své album zdarma,za odměnu mu vykradli barák

Otevřeš dveře do svého domova a zjistíš, že je něco špatně....
Přidat na Facebook
Nějaký šmejdi ti vlezli natvrdo do domu a vzali si všechny věci, za které jim mohla kápnout nějaká kačka! A co s tím? Tak tuhle otázku řeší právě David Steel, kterému byl 2. prosince, tedy předevčírem, vykraden barák a ukradeny věci v nemalé hodnotě 700.000Kč. Zloději šli nejspíš na jisto a odnesli si pěknou kupu věcí, ke kterým patřily Davidovy šperky, zhruba patnáctery hodinky, náhradní klíče od aut, mobil, notebook a samozřejmě hotovost. David to však takhle nenechá a nabízí odměnu za správný tip na zloděje, čti dále!

Jak už asi skoro všichni víte, David Steel vydal své debutové album 17. 10. 2009 a jako vřelé gesto jej umístil k bezplatnému stažení na své stránky. A výše zmíněné svinstvo je mu odměnou!

K Albu „Bumerang“ chybí ještě poslední track s featem od Rytmuse, který neúprosně pracoval, aby stihl termín svého vlastního alba, a tak nyní doufejme, že CD „Bumerang“ bude brzy vylisováno v limitované edici 1000 kusů se slíbeným Králem, který sám Steelovi řekl „Chcem aby to byla pecka brácho, nechcem to robit narychlo“, nejpravděpodobněji z důvodů, že byl časově zatížen pouze svým albem a nechtěně se tyto dvě alba střetly skoro ve stejnou dobu.

Zpět však ke krádeži. Jak řekl David "nejde mi ani tolik o ty peníze, i když suma, o kterou jsem přišel, není zrovna malá. Ale na to kašlu. Daleko víc mě štve to zlato a hodinky, to byly moje osobní věci, které pro mě měly větší význam než love. Ale nejvíc ze všeho mě sere to, že mi někdo nadrzo vleze do mého baráku, do mého soukromí, chápeš? Jde tady v první řadě o princip! Rád bych se s těma lidma potkal a vysvětlil jim, že krást se nemá, víš jak to myslím…. I proto jsem ochotný dát za správný tip (myslím tím konkrétní věcné informace, ne zprávy typu "kámoš, kámoše povídal…“) odměnu. Myslím si, že 300 tisíc korun je v tomto případě odpovídající částka."

MafiaRecords.cz se přidává a navyšujeme odměnu o doživotní volné vstupy na všechny koncerty od labelu MafiaRecords.cz včetně probíhajícího turné Rytmus Král.
Fred
(Fred Durst)
pátek 4. 12. 2009 13:20
Durst, Fred. 2009. David Steel dal své album zdarma,za odměnu mu vykradli barák. Vychytané.cz. [Online] 4. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2657. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-Steel-dal-sve-album-zdarma,za-odmenu-mu-vykradli-barak
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:15