Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejlevnější lístky na SaSaZOO New Year´s Cabaret!

Přesně měsíc před Silvestrem startuje předprodej první limitované edice vstupenek na největší klubovou rozlučku s rokem 2009, která proběhne 31.12. v pražském SaSaZu. Pokud jste si tuto větu přečetli včas, tak možná ještě stihnete být držitelem jedné ze 400 kusů nejlevnějších vstupenek na tuto velkolepou SHOW, kde vám nabízíme FREE BAR v ceně vstupného.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
New Year's Cabaret
čtvrtek 31. prosince 2009 20:00
(konec +- pátek 1. ledna 2010 08:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Vstupenky lze zakoupit za 1790czk v předprodejní síti Ticketpro. Po jejich vyprodání budou v prodeji lístky za 2490czk, což je i cena, kterou zaplatíte přímo na místě. V dispozici jsou též VIP vstupenky za 3990czk, které navíc obsahují šampaňské a SaSaZu catering.

Tři velké promotérské a produkční agentury spojily síly, aby vám nabídly to, co většina klubů slibuje pouze na plakátech a realita je pak trochu jiná. Tento večer by Vám měl zůstat dlouho uchován v paměti! SaSaZoo Cabaret je originální výpravný koncept, který nabídne přes 60 umělců, čtrnáctičlenný živý orchestr, speciální performance připravené jen pro tento večer a samozřejmě atmosféru pravého Cabaretu, který alespoň jednou v roce – v ten nejdůležitější večer - zastíní ten Brodwayský. Navíc tam byste těžko hledali světovou djskou star, která v SaSaZu ovládne parket společně s domácí špičkou. Celkem vás tak čeká během večera devět djs! Go Go tanečnice po celou noc, půlnoční last minute překvapení, zpěváci, posílený kabaretní světelný park, speciální efekty, obrovská LED stěna, úchvatné dekorace a kostýmy a v neposlední řadě FREE BAR v ceně! …pořád váháte?

SaSaZOO Cabaret odstartuje s prvními djs v osm hodin a bude gradovat s orchestrální show za doprovodu zpěváků a zpěvaček. Po půlnoci to pak bude opravdu rychlá jízda se zahraničními a domácími djs, kteří vás budou bavit až do osmé hodiny ranní. Praha by tak měla poprvé zažít velkolepé klubové oslavy Silvestra.

Detailní informace o programu budou oznámeny brzy, sledujte www.sasazu.com
Uvádí SaSaZu Prague ve spolupráci s Pink Dot a Decadance teamem.


Zdroj: TZ Pink Dot
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 2. 12. 2009 15:00
Slovák, Miroslav. 2009. Nejlevnější lístky na SaSaZOO New Year´s Cabaret!. Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2648. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejlevnejsi-listky-na-SaSaZOO-New-Year_s-Cabaret!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 04:59