Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rybičky 48 budou dnes slavit své 7. narozeniny!

Dnes proběhne v nově otevřeném kutnohorském Planet Music Clubu velká narozeninová párty. Své již sedmé narozeniny zde oslaví česká pop-punková jednička skupina Rybičky 48.
Přidat na Facebook
Kapela, která před nedávnem načala pátou stovku svých koncertů, se v průběhu sedmi let dostala mezi špičku českých kapel. Rybičky 48 hrají pravidelně na prestižních festivalech, vítězí v televizních a rozhlasových hitparádách a hity OOU!, Emily, nebo Reality show prakticky zlidověly. Rybičky 48 vydaly v září svoji novou desku Viva la revolución!, která navázala na předchozí úspěšnou tvorbu.

"Máme připravený speciální koncertní set, takže kromě songů z nové desky se návštěvníci mohou těšit i na takový malý průřez naší dosavadní tvorbou," říká kytarista Petr Lebeda. "Navíc v Kutné Hoře hrajeme po více než roce a koncerty na domácím hřišti jsou vždy nejlepší," dodává basák Kuba Ryba, který se před nedávnem podrobil úspěšné operaci lymfatických uzlin, kvůli které musela kapela přerušit podzimní turné.

"Na tento koncert se chystají fanoušci z celé republiky. Mohu prozradit, že máme připravena speciální narozeninová překvapení," dodává manager skupiny Martin Řehoř, který je zároveň produkčním nově otevřeného klubu Planet Music, ve kterém se celá akce uskuteční.

V roli předkapel se objeví mladé kapely kolínská Kulatá krychle a Koblížci z moravského Šumperka. Celá akce startuje v sobotu, 28. listopadu ve 20 hodin.
Vstupné na akci činí rovných 100 korun.


Zdroj: TZ Madree promotion
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 28. 11. 2009 10:30
Slovák, Miroslav. 2009. Rybičky 48 budou dnes slavit své 7. narozeniny!. Vychytané.cz. [Online] 28. 11. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2636. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rybicky-48-budou-dnes-slavit-sve-7.-narozeniny!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:27