Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední Saturday House v tomto roce v klubu Metro! [part2]

Kdo by si nepamatoval zcela originální a ojedinělou letní párty na 21. budově zlínského Baťova mrakodrapu? Slibovaná druhá polovina DJs, kteří na téhle akci vystoupí + LINE-UP!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Saturday House
sobota 28. listopadu 2009 21:00
(konec +- neděle 29. listopadu 2009 06:00)
Metro
Zlín (CZ)
Specialitou a hlavním tahounem téhle akce je vystoupení nového projektu Michael C vs Wolscha. Po jejich vystoupení na Bubbles vs Pulzar v Olomouci spolu opět vystoupí za mixážním pultem!

DJ Wolscha aka Mark Tongue

Taneční hudbu objevil v roce 1997, kdy prožil své první taneční párty v legendárním olomouckém klubu BARUMBA, kde se později stal residentem. Wolscha rád experimentuje, a proto si prošel různými styly. Přes deephouse, progressive a electro. Nakonec však našel vášeň v tech-house/neo-trance/minimalu. Výborný výběr skladeb a kvalitní mixing dodávají jeho setům jedinečnost a kvalitní hudební zážitek Wolscha se nevěnuje pouze djingu.

Od roku 2006 je součástí Bubbles teamu a resident párty BUBBLES. Také pomáhá při chodu housového rádia DFR. Hraje ve spoustě klubech po celé České republice a na největších akcích a festivalech (Creamfields Central Europe, Rio de Riviera , Hradhouse).
www.myspace.com/marktongue

Waiter & Slice

Dva blázniví kluci, kteří si chtějí jít za svým snem! Jejich snem bylo vždy dělat hudbu, která nebude mít konkurenci. Pořádat akce, o kterých se lidem ani nesnilo. První akce za kterou stojí tento projekt nese název Saturday House. Tento večírek se vznikl na 21. budově, nejvyšší budově ve Zlíně na venkovní terase!

Zlínský mrakodrap začal velice rychle přitahovat široké spektrum lidí, kteří mají zájem o taneční hudbu. Po uplynulých dvou akcích bylo více než jasné, že to bude mít velice pozitivní vliv na lidi a na jejich vnímání kvalitní hudby. Využitím ojedinělého prostředí, společně s kvalitní taneční muzikou, láká na tuto akci návštěvníky z celého okolí. Chtějí lidem dát to, co je ve světě všude k mání.. A hlavně ukázat kvalitu ne kvantitu. Vždy se snaží, aby jejich akce byla originální a jedinečná, stejně jako oni dva chtějí být sami sebou a klást důraz na osobitost a nápaditost.

Část jejich snu se pozvolna stává skutečností a právě teď tráví nejvíce času ve studiu a zdokonalují svůj hudební um i na poli producentském, kdy se pokouší o svou vlastní hudební tvorbu. Momentálně spolupracují s celou škálou českých DJů, promotérů a producentů. Jejich společné vystoupení, které jste mohli nebo teprve můžete vidět a slyšet. DELUXE HOUSE v pražském klubu Prdel, NIGHT PASSION (Zlín,Olomouc), MASTERMIX Live! (Brno), WELCOME (Zlín), SATURDAY HOUSE (Zlín)
www.waiter-slice.com
www.myspace.com/waiterslice

Daemon

V roce 2004 spolu s DJ Leexem zakládá agenturu djlab, následující rok také internetové stránky djlab.cz Aktivně se DJingu věnuje 6 let a během této doby hrál na akcích a v klubech na mnoha místech republiky (např. v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Novém Jičíně, Vsetíně, a také na zlínsku) po boku zahraničních i předních českých DJs a postupem času se přestal omezovat pouze na jeden styl hudby a rozšířil si pole působnosti jak k lehčí progresivnější klubové hudbě, tak i zpět k drum & bassu a jungleu, který již dříve hrával.

Má osobitý styl mixování a v jeho setech hraných ze dvou nebo tří gramofonů můžete najít spoustu změn a gradací, ale i plynulé prolínání skladeb a melodií. Svým hraním se snaží vytvořit dějovou linii a tím navázat kontakt s publikem. Rád také zaloví ve svém kufru pro raritní kousky.

Koncem roku 2007 se učí plynule prolnout jednotlivé styly i mezi sebou a svůj čas začíná trávit tvorbou vlastní muziky. Během roku 2008 hraje na spoustě akcí na Moravě a také na Slovensku, piluje techniku mixu, dále proniká do tvorby muziky a rožšiřuje si repertoár.

Začátkem roku 2009 se rozhodl přijmout nabídku bookingu v agentuře Strobe a zároveň přechází na digitální djing pomocí systému Torq, který oficialně zastupuje pro ČR.
www.idj.cz/daemon
www.strobe.cz


LINE UP

21.00 – 22.00 - Ed Vance
22.00 – 23.30 - Daemon
23.30 – 01.00 - Da Moon
01.00 – 02.30 - Michael C + Wolscha
02.30 – 04.30 - Waiter + Slice
04.30 – 06.00 - Daemon, Ed Vance


Věříme, že tato jména Vás inspirují k tomu zajít si zapařit a poslechnout tak netradiční hudbu u nás ve Zlíně. Zaručeně nesmíte na této párty chybět. Vstup je pouhých 50 Kč a prvních 50 návštěvníků dostane speciální promo CD s mixem residentní dvojice Waiter & Slice.


Těšíme se na Vás.
Waiter & Slice
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 25. 11. 2009 20:55
Slovák, Miroslav. 2009. Poslední Saturday House v tomto roce v klubu Metro! [part2]. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2630. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-Saturday-House-v-tomto-roce-v-klubu-Metro!-[part2]
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:00