Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední Saturday House v tomto roce v klubu Metro! [part1]

Ano, již opravdu poslední Saturday House v režii Waitera & Slice v tomto roce, a tentokráte ve zlínském klubu Metro!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Saturday House
sobota 28. listopadu 2009 21:00
(konec +- neděle 29. listopadu 2009 06:00)
Metro
Zlín (CZ)
Tak a je to tady, další díl velkolepé párty SATURDAY HOUSE!!!

Pro všechny příznivce elektronické muziky máme dobrou zprávu! Již počtvrté se opět setkáme na párty Saturday House, která bude hudebně opět více než zajímavá.
Tato párty zaujala především díky skvělým DJs - Andrea Fiorinem, Nesquikem, také hlavními residenty Waiter & Slice a spousty dalších. Tyhle všechny jste již mohli slyšet na této párty doplněné krásným a neuvěřitelným prostředím s nádherným výhledem, spoustou dekorací, světelných efektů a nespočetným množstvím všelijakých míchaným drinků – to je Saturday House.

Na čtvrtém pokračování se můžete těšit na zcela nový prostor a to v místním zlínském klubu METRO. Vše vypukne už tuto sobotu 28. 11. 2009 ve 21hod.
Nový prostor, lahodné drinky, dekorace, ale hlavně báječný line-up.

A na koho se můžete těšit tentokrát?
Představujeme Vám první polovinu DJů, kteří na této skvělé akci vystoupí a předvedou určitě to nejlepší, co s sebou přináší moderní, taneční, klubová muzika.

Ed Vance

DJ Ed Vance, občanským jménem Jakub Vyoral, se své zálibě a vášni věnuje tři roky. V dobách začátků se věnoval převážně technu, ovšem postupem času začal nacházet kouzlo houseové muziky a to téměř všech modifikací. Od funky, vocal přes electro až v poslední době jím oblíbený tech house, progressive i minimal.
V loňském roce se po úspěšně odehraném otevíracím večirku zlínského klubu Metro stává jeho rezidentem, kde návštěvníkům servíruje převážně klubovou muziku v pestrém setu.
Společně s několika dalšími DJi (Majkl, Andree, MiRCi..) pravidelně účinkuje na párty Movin´ Outset a Club Night.
www.idj.cz/ed-vance
www.vychytane.cz

Da Moon

Není jen nejoblíbenějším západočeským DJem podle ankety Dance Music Awards (2007, 2008). Především však stojí za projektem Moonlighting klubové noci a rozhlasovém pořadu. V dětství získával zkušenosti po boku svého otce na diskotékách. V roce 2001 začal za mixážním pultem roztáčet vinyly a již po čtvrt roce se stal rezidentem v legendárním plzeňském DJ baru Mazaný králíček. Dále následovaly residentní noci jako PULS!NG v House Of Blues, E_music v klubu In Spiral nebo Dance In The Sky ve Sky baru.
Jeho sety jsou typické svým emotivním zvukem a pozitivní energií. Označení progresivní zde neznamená jen kombinace stylů deep, tech, electra a progressive, ale i použití efektoru a fázového syntenzátoru pro zpestření setů a exkluzivní sety s vokalistkou FuFu.
Jeho demomix Architecture byl v roce 2005 vyhlášen demomixem měsíce v časopise XMAG. O rok později získává residentní noc Renaissance v novém plzeňském klubu PH+, která později změnila název podle jeho rádiového pořadu Moonlighting (slovenské rádio Go DeeJay). V zahraničí vystoupil kromě Slovenska i v londýnských klubech Factory a Whitehouse. Objevil se také na spoustě hudebních festivalů (Summer of Love, Sázava Fest, Summer Session atd.). Momentálně Da Moon patří do bookingu Nubreed.
www.myspace.com/martindamoon
www.nubreed.cz

Michael C

Tento talentovaný DJ a producent, pocházející z České republiky, bude hlavní hvězdou celého večera. Představí se Vám zcela nový projekt s DJem Wolschou, obohacený živým vystoupením houslisty. Michael působí na taneční scéně od roku 2004. Osobitý originální zvuk a uvolněné vystupování za mixážním pultem, to ho nejvíce vystihuje. Co se týče stylů muziky, nezapomíná na své trancové kořeny. Doplňuje je však jedinečnými aktuálními prvky z jiných stylů. Kombinuje směsici trancu, electra a techna, dodávající spousty pozitivní energie. Momentálně se soustřeďuje především na vlastní hudební produkci, remixuje, vylepšuje své studio a chystá své první autorské album. Jeho motivací, ale ne prioritou, je proniknout do zahraničí.

Michaela jste již mohli slyšet například na akci s názvem Reflections po boku světové špičky dje Armina van Buurena. Dále také na akcích Summer of Love a Mácháč vedle Paul van Dyka. Má za sebou také residentní noc Entrance v pražském klubu Roxy. Objevil se také na párty Transmission. Pravidelně vystupuje na předních českých i zahraničních letních festivalech (Be Okey Léto, Summer of Love, Sundance, Trnkobraní Open Air, MTV Befree, Hradhouse či Creamfields). O jeho oblíbenosti svědčí také jeho pravidelné umístění na předních pozicích různých výročních anket v oblíbenosti DJs jak u nás, tak v zahraničí. Jeho sety se hrály na světoznámých rádiích (ETN.fm, DI.fm). V současné době se Michael dostává stále častěji do podvědomí lidí i mimo ČR. Pravidelně hraje i na Slovensku a v Německu. Několikrát si zahrál také v Itálii nebo daleké Číně.
www.djmichaelc.com


Zdroj: TZ Waiter & Slice
Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 24. 11. 2009 17:30
Slovák, Miroslav. 2009. Poslední Saturday House v tomto roce v klubu Metro! [part1]. Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2624. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-Saturday-House-v-tomto-roce-v-klubu-Metro!-[part1]
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:24