Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oficiální vyjádření k páteční Apokalypse Techno Energy

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili 20.11.2009 akce Apokalypsa 10 Years Anniversary.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Samozřejmě i pro nás byl pavilon P velkou pořadatelskou novinkou (Apokalypsa byla první hudební akcí, která v pavilonu P proběhla), ale jsme rádi, že akce dopadla v rámci spokojenosti všech a že se vám podařilo vytvořit atmosféru, kterou jsme si všichni náležitě užili.

Snad jen připomeneme, že v průběhu Apokalypsy 10 Years Anniversary se nám stále připomínalo uplynulých 31 dílů Apokalypsy – a to v souvislostech, jak na předchozích edicích bylo nedýchatelno, kapalo ze stropů, bylo příliš mnoho lidí na malý prostor, pomalé šatny, netekla studená voda, či chybělo vybavení toalet a nedostačovala úklidová četa.

Tak přesně tyto problémy jste na Apokalypse 10 Years Anniversary zažít nemohli a jsme za tuto skutečnost rádi. Nicméně na oficiálních stránkách Apokalypsy na síti facebook se kromě pochval na akci objevily i stížnosti na nedostatečný počet WC. V pavilonu P bylo dostatečné množství toalet, které odpovídalo návštěvnosti 8 000 lidí a jsme toho názoru, že pokud by WC (kabinky) nevyužívalo více lidí najednou (kde se zamykalo na jedné kabince více osob), takové fronty u WC by jistě nebyly. Dalším naším argumentem je, že partypeople asi opomněli WC na E-motion podiu, která byla po akci takřka „netknutá“ – respektive málo používaná. Vnímáme to tedy tak, že i vy jste se s pavilonem P seznamovali za chodu a je jen na nás, abychom si řekli, co je potřeba v organizaci akcí v této hale změnit a vylepšit – možností je spoustu. My máme zájem – proto uvítáme i vaše názory. Piště nám je na facebook, za každý názor budeme rádi – přece jen, Apokalypsa je naše společná party.

Díky pavilonu P jsme měli možnost vybudovat patřičné zázemí pro vystupující, kteří si Apokalypsu velmi chválili a doufáme, že jste to poznali i na jejich výkonech.Neplánovaná změna programu, když si prohodili časy vystoupení Collabs 3000 a Ken Ishii, byla z důvodu zpoždění letu Speedyho J a Chrise Liebinga. Všichni ostatní vystupující dorazili včas a v zákulisí projevovali velké nadšení z vás, publika a ze samotné připravenosti celé akce.

Ken Ishii @ Apokalypsa 10 Years Anniversary
http://www.youtube.com/watch?v=2v3aaYqqUlA

Také doufáme, že vás potěšil fakt, že na hlavním podiu byl zákaz focení (kromě námi vybraných fotografů) a nebyl tak narušován pohled na DJe.

Závěrem chceme poděkovat všem partnerům, mediálním partnerům, produkčnímu teamu Ivana Bařiny, Mersey Agency, BVV a hlavně vám, za projevenou důvěru a společné budování akcí jiných rozměrů.

Zahajovací party v pavilonu P máme za sebou a těšíme se na další Apokalypse, či na Citadele s Paulem van Dykem 2.4.2010 v Pavilonu P.

Za Apokalypsa s.r.o.
Dalin Vajcner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 24. 11. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Oficiální vyjádření k páteční Apokalypse Techno Energy. Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2622. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oficialni-vyjadreni-k-patecni-Apokalypse-Techno-Energy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.138s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:27