Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Hromada keců objasňující některé velmi hloupé hlášky dne ze dnů předchozích :)

Drazí, milí přátele, jistě jste se již ze spousty narážek, nutno říct, že většinou velmi hloupých doftípili, že se v redakci vašeho nej zlínského Spye něco děje. Ne, nepřestali jsme chlastat. Stalo se něco mnohem závažnějšího, teda alespoň pro mne. Vlastně..
Přidat na Facebook
..když tak nad tím teď přemýšlím, tak pro mne končí i ten chlast, bujaré večírky a vše dobře:o), co k tomu patří. Zítra se chystám na 24 budovu ve Svitu, prý tam mají naši vietnamští přátelé skvělé, teplé, huňaté papučky. Budou se hodit.

Mno a co že se to přihodilo? Teda mně se přihodilo. Inu přátelé, přišel jsem o iluze. Ano, já Pája, Leech nebo dokonce i Krtek, jak mi údajně ještě někteří dodnes říkají (BTW: Vlastně už ani nevím jaxem k této velmi animální přezdívce přišel?), přišel definitivně o iluze. To si takto krásně spíte a přemýšlíte nad tím, co a jak udělat.

Sním si svůj krásný, a donedávna snad i reálný sen, o tom, jak si na jaře pořídím nějakého sporťáka, v květnu dodělám vejšku a vycestuji tak na 1 – 2 někam hodně daleko, ideálně tam, kde neznají žádnou Českou republiku. Vlastně to je jen USA a tam mi odmítli vydat vízum, takže zas nic. Vidina těchto smyslu omamujících myšlenek mne naprosto zaslepila. Žil jsem tím, že nic se nemůže stát! Vždyť cesta vedla přímo bez jakýchkoliv zatáček. Už jsem se viděl v něčem takovémto a nebo ještě lepším.

Ale přesto se našlo. Krásná věc se stala, která zhatila mé plány a sny (zatraceně, vlastně už ani telku si nekoupím. Je to tak fajn?:)) Jasné, ženská v tom má prsty. Ale ne jen tak ledajaká. Moje drahá nastávající ženuška. Před čtyřmi týdny přišla nesouc v ruce malý papírový proužek nesoucí hrdě na sobě dva zcela jasné fialové proužky. Pro leckoho záležitost velmi nemilá či stresující, pro mne, záležitost příjemná a uklidňující (Heh, Pájo, jakou budeš mít paranoiu příští týden :)). Čekáme miminko, jsme v osmém týdnu, tak nám držte všichni pěsti. Protože toto bude první vychytaný potomek:)

PS: Někteří si mne nedovedou představit s dítětem. Na fotce jsem já a můj synovec. Jestli je to vhodná či jinak milá kombinace, to nechám čistě na vašem úsudku:)
Paja
(Pavel Kadleček)
pátek 1. 12. 2006 08:00
Kadleček, Pavel. 2006. Hromada keců objasňující některé velmi hloupé hlášky dne ze dnů předchozích :). Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2006. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=262. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hromada-kecu-objasnujici-nektere-velmi-hloupe-hlasky-dne-ze-dnu-predchozich-:)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 15:51