Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tak tohle mělo být to úžasné Anniversary?

Co na to říct ...Tolik reklamy, tolik slibů, tolik očekávání a ono nic. Tak pojďme hezky postupně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
1. Pavilon
Apokalypsa 10 Years Anniversary byla první Apokalypsou, na kterou jsem spíše než kvůli djs jela kvůli prostoru. Ovšem nevím, jestli byl přesun do nově vystavěného pavilonu P zrovna šťastnou volbou. Pavilon sám o sobě hezký, moderní, prostorný, ovšem vymazlené Boby, balkonky a sedačky mi během večera začaly docela chybět. Co hodně nepotěšilo bylo na takový objem lidí docela málo míst k sezení. Dle mého názoru byl prostor celkově špatně využitý ...Čemu dávám plus bylo dobré odvětrání budovy, ovšem v brzkých ranních hodinách byla docela zima.

2. Stage
K hlavní stagei už jsem se víceméně vyjádřila. Co potěšilo bylo zajímavě vyřešené pódium, ovšem čekala jsem trochu víc ozdob, více světel, laserů a vůbec všeho. Projekce taky příliš nepotěšila ...chyběl tomu nápad, a co se týká ďábelských inter, tak kdo byl na Transmission, potvrdí mi, že to byl její velice slabý odvar. E-motion stage mi přišla možná zajímavější než hlavní, ačkoli paradoxně jsem na ní strávila jen chviličku. Každopádně hezky bylo vyřešené místo pro djs, prostor k tančení také docela vyhovoval, ovšem chyběl mi tu nějaký větší odpočinkový prostor (když nepočítám průchozí chodbičku spojující obě části haly).3. Ceny
,,No to si děláte p*del?“ ..přesně tohle jsem chtěla říct milé slečně, která mi oznámila, že za 2 piva budu platit více než 100 Kč. Tomu říkám ubohost ...byla to akce pro lidi nebo pro to, aby se na ní co nejvíce vyrýžovalo? Ať si říká kdo chce, co chce, ale platit za panáka vodky stejnou sumu jako za půl litr obyčejné vody je na moravské poměry docela dost. Zřejmě nějaký nový trend - přiblížit se co nejvíce Praze. Na druhou stranu docela potěšil výběr pití, ovšem cenový šok to už nespravilo.

4. Záchody
Hooooooooooooodně velký průšvih. Dvoje záchody na tolik tisíc lidí? Neuvěřitelné 20ti minutové fronty? Abych mohla uvolnit svému měchýři, musela jsem se propasovat na pánské záchody, kde bylo čekání alespoň o pár minut kratší a o hodně zábavnější, jelikož někteří pánové byli z přítomnosti dívek docela na větvi :) Příště bych radila k hale přistavit alespoň 20 toi-toiek.5. Djs
Jak jsem už v úvodu zmínila, tahle Apokalypsa byla asi první, u které jsem se více zajímala o nový prostor než o djs. Ovšem docela jsem se těšila na Kena Ishiiho, a ten nezklamal, podobně jako Elton D a ranní probíračka s názvem Obi a Lukas :) Bohužel nemůžu říct, že by se mi líbil kdokoli jiný (Noise, Spiriakose, Jerryho a Jasona Littla jsem nestihla, takže ty do hodnocení nepočítám). Zkrátka poněkud minimalistické pojetí téhle párty docela ubralo na kvalitě (proti minimalu nic nemám, ale na akci takovéhle velikosti?).

6. Xtras
U vstupu jsem marně čekala na xtras v podobě DVD Apokalypsa a tématických cigaretových papírků. Holt, asi jsem měla přijít už v 6 hodin aby na mě nějaké zbyly. Potěšily Amundsen slečny, které rozdávaly propagační vějířky. Zajímavá byla taky lounge se sedacími pytli a fotbálkem a technickými vymoženostmi od Nintenda.

Suma sumárum
+ odvětrání, E-motion stage, výběr na baru
- využití prostoru, ceny na baru, záchody, minimal :)

Apokalypsa 10 Years Anniversary nebyla nejhorší party, ovšem předpokládala jsem, že tak zdatný organizační tým se se svojím úkolem popere líp :) Pro příště je potřeba na spoustě věcí zapracovat.

Peace, Misha :)

(photos: rave.cz)
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 22. 11. 2009 19:22
Chovancová, Michaela. 2009. Tak tohle mělo být to úžasné Anniversary?. Vychytané.cz. [Online] 22. 11. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2619. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tak-tohle-melo-byt-to-uzasne-Anniversary?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:36