Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Individual opět ve Vsetíně!

Po velmi krátké odmlce se opět hlásí o slovo klubovka Individual. 20. Listopadu přijedou na tuto párty do klubu Tři Opice na Vsetíně zahrát dva pražští djs a to Awacs a Milan Kroutil.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Individual
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)
Oba tito djs se vyznačují hudební kreativitou, kdy do svých setů zařazují rozmanité desky od minimalu, hauzu, tech-housu ale i dubstepu a experimentálního d’n’bsu. Na již devatenáctém pokračování Individualu se Vám představí Awacs a Milan Kroutil ve společném i sólo setu. Předskokanem jim bude rezident party Seegeng.

Na akci pro všechny hudební nadšence je vstup zdarma.


Awacs je od r. 2003 členem party Sukulent - pánského pěveckého sdruženi extrémního dark-vokálního spacebaroka! Rezidentně hraje na Bubbles /Bukanýr, Ztracen v průvanu /MojeMúza, Alles Gute/Central Station a open airu Roots Of Sound /KnL/. Společně s jedním členem z dua Insect Elektrika tvoří projekt Plankton: Companier zaměřený na ambient, dubstep, chill music, experiment, jazz. Awacs není zaměřen pouze na jeden hudební styl, tak jej můžeme slyšet hrát jak minimal tak i třeba dupstep nebo d’n’b.

Milan Kroutil dříve známý jako Boby6killer, se vzhlédl v minimal music, jehož se stal horlivým propagátorem. Taktéž je zastáncem vinylových desek. Se změnou svého dj nicku začal Milan Kroutil pořádat hudební akce s názvem Alles Gute v pražském podniku Gecko, které přednedávnem přesunul do nového klubu Central Station.

Seegeng za dobu 6ti let co hraje, vystoupil po boku djs jako jsou Jeff Milligen (can), Matt Flores (de), Boris Hotton (de), Click Joe, Subsist, Skank (sk). Hudební styl, kterým se vyznačuje je deep music ovlivněný hauzem a minimalem. Je pořadatelem párty Vsetínska noc, Mental Disco a především Individualu. Párty kterou hudební časopis Xmag zařadil mezi 24 hudebně nejoriginálnějších pravidelných klubových akci v ČR.

Zdroj: TZ Seegeng
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 19. 11. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Individual opět ve Vsetíně!. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2615. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Individual-opet-ve-Vsetine!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:15