Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Support Lesbiens - She Lives In Man (Wire&Paul Rockseek Rmx)

ZDARMA KE STAŽENÍ !
Přidat na Facebook
Jako jeden z bonus tracků na novém výběrovém albu „Soft Collection“ (2009) kapela představila taneční verzi písně „She Lives In Man“ z alba Midlife. Pro Support Lesbiens skladbu zremixovali, do electro-housové podoby, čeští DJs a producenti Wire & Paul Rockseek.

Po vzájemné dohodě s kapelou se rozhodli plnou extended verzi nabídnout svým kolegům a fanouškům taneční hudby volně ke stažení a poslechu na tomto linku:
Link ke stažení zdarma: http://supportlesbiens.cz/press/
YouTube link k poslechu: http://www.youtube.com/watch?v=xJ9F90lQXB0Wire & Paul Rockseek „Zdravíme všechny clubbery a hudební nadšence! Prvně bychom chtěli poděkovat Supportům, konkrétně Hynkovi, za tuto skvělou příležitost. Dobře se nám se Supportama spolupracovalo, především díky profesionálnímu a přátelskému přístupu – ať už super pokec v Praze, tak možnost účastnit se celkového masteringu desky. Od začátku jsme věděli, že nás tenhle remix bude hodně bavit, protože originál je chytlavá lehce „punková“ věc.

Moc si vážíme první pozice našeho remixu v bonusové části na novém albu - je to pro nás čest, velký posun dál a také důkaz, že to, co děláme, děláme dobře. Doufáme, že si tento remix užijete přinejmenším tak jako my a přejeme příjemný poslech!“

Více na:
http://www.supportlesbiens.cz
http://www.djpaulrockseek.cz
http://www.idj.cz/wire


Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 17. 11. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Support Lesbiens - She Lives In Man (Wire&Paul Rockseek Rmx). Vychytané.cz. [Online] 17. 11. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2611. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Support-Lesbiens---She-Lives-In-Man-(Wire&Paul-Rockseek-Rmx)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:54