Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytaná soutěž o 6 lupenů na sobotní Dirty Dancing Birthday white party!!

V sobotu 2. prosince 2006 bude na Velrybě akce s názvem Dirty Dancing Birthday white party. Kdo jsou hlavní hvězdy? Dobře vypadají a věčně je zdobí úsměv, ženy je milují (a někdy i muži :) ). To co dělají, dělají skvěle. S několika černými plackami baví návštěvníky klubů po celé ČR i v zahraničí. Kdo je to?
Přidat na Facebook
Tak ještě jinak. Každý pátek je můžete vidět a hlavně slyšet v nejprestižnějším klubu v ČR v Pražském Duplexu. Furt nic? Tak jestli se vám nechce čekat do pátku, tak čtěte dál..

Peet & Tommy Rogers se hledali až se našli. Není náhoda, že se oba narodili v roce 1977 a ty sedmičky jim určitě v životě přináší štěstí. Společně vytvořili údernou dvojku, která okupuje klubové vysluní v Čr a jejich rezidentní noc Dirty Dancing, se kterou objíždí celou Čr slaví úspěch na všech místech, kde ji přivezou.

A tentokrát to bude právě do Velryba Music Baru do Zlína. Všeobecně se očekává, že to bude mazec dobrá akce, protože už se o ní jednoduše dost dlouho mluví. Takže jestli máte v sobotu večer prd co na práci, zvedněte se z gaučů a koukejte dojít. A kdo přijde v bílém, zapadne ;) Jo, a taky nesmíme zapomenout následující - když Tommy Rogers posílal mejla, připsal jako PS: "Jinak tam připiš, že budeme rozdávat new cd, budou tam obě tanečnice. Do půlnoci kočky vstup grátis."

A teď ta slibovaná soutěž:
Uzávěrka soutěže je v sobotu 2. prosince 12:00, tak ať to nepropásnete ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 29. 11. 2006 08:00
Prachař, Štěpán. 2006. Vychytaná soutěž o 6 lupenů na sobotní Dirty Dancing Birthday white party!!. Vychytané.cz. [Online] 29. 11. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=261. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytana-soutez-o-6-lupenu-na-sobotni-Dirty-Dancing-Birthday-white-party!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 00:27