Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

oblíbený ...::: SHAKE :::... opět v Besedě

Poslední pátek v listopadu proběhne v nově rekonstruované vsetínské diskotéce Besedního domu oblíbený mejdan plný house a R´n´B muziky SHAKE.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Shake
pátek 27. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 28. listopadu 2009 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Vážení příznivci kvalitní klubové zábavy. Po pár měsících se o slovo znovu hlásí oblíbený večírek z TermX produkce SHAKE.
Tento večer se vyznačuje hlavně:
1) tou nejlepší a aktuální house a R´n´B music
2) nejlepšími koktejly ve městě
3) pravou klubovou atmosférou podpořenou luxusním prostředím klubuCelou noc nás budou bavit rezidenti noci SHAKE a to matador houseové scény, rezident pražského klubu Duplex a přerovského Magic cafe, Dj Eddie a neméně známý rezident ostravského klubu Fabric, Dj Daniell, který se svou pravidelnou R´n´B party Lollypop slaví obrovské úspěchy na celé Moravě.
Každé vydání party Shake je něčím vyjímečné a nejinak tomu bude i tentokrát.
Pozvali jsme speciálního hosta a to jednoho z nejlepších českých performerů, bongomena Rafaela. Spojením taneční party s živým vystoupením hudebního umělce se těší v poslední době velké popularitě mezi všemi klubery a návštěvníky nočních podniků.
Pepíno Rafael doprovodí naše rezidenty při jejich setech živě na bongo. Rafael je mistr svého řemesla a svojí bongo show strhává obecenstvo doslova k euforii, proto vřele doporučujeme nenechat si ujít jeho vystoupení.Třešničkou na dortu bude vystoupení skvělé taneční skupiny ALL Style Unite, která se pyšní fůrou vítězství ve street dance soutěžích.

Jako vždy se můžete těšit na koktejlový bar, který nabízí širokou škálu míchaných drinků. Samozřejmostí je profesionální obsluha, nový sound systém v klubu a hlavně teprve měsíc starý, nově zrekonstruovaný interiér celé diskotéky v Besedním Domě.
Těšíme se tedy na viděnou v pátek 27. listopadu v diskotéce Besedního Domu, L.A. Clubu.

Hondzix
(Jan Přikryl)
sobota 14. 11. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. oblíbený ...::: SHAKE :::... opět v Besedě. Vychytané.cz. [Online] 14. 11. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2600. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/oblibeny-...:::-SHAKE-:::...-opet-v-Besede
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:44