Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mrkni na rozhovor s Support Lesbiens.

Již 20.11. 2009 se ve zlínském klubu Golem představí Support Lesbiens se svou Greatest Hits Tour 2009. Přečtěte si na co se můžete těšit a nezapomeňte soutěžit o vstupenky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SUPPORT LESBIENS - Live! - Support Lesbiens Greatest Hits Tour 2009
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
Golem
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o O 3 x 1 vstupenku na koncert skupiny Support Lesbiens 20.11. ve Zlínském klubu Golem.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
1.Máte za sebou spoustu studiových alb, zároveň spoustu koncertů a festivalů, co z toho vás baví víc? Studio nebo živé vystupování?

Studiová práce a živé vystupování jsou dvě úplně jiné věci. Obojí nás samozřejmě baví. Ve studiu se člověk soustředí hlavně na to, jak co nejlépe zaznamenat hudební nápad na nahrávku a živák je spíše adrenalinová záležitost. I když jsi největší profík, tak nikdy nemůžeš vědět, jak všechno dopadne a to je určitě vzrušující.

2. V roce 2007 jste vydali Greatest Hits, chtěli jste oddělit starou tvorbu od nové nebo pouze zrekapitulovat tvorbu dosavadní?

Řadová alba se snažíme v posledních letech vydávat ve dvouleté periodě a zatím se nám to daří. Od reedice alb So, What? a Medicine Man, kterou jsme na žádost našich fanoušků vydali v roce 2005, jsme v díře mezi Euphony a Lick It vydali vámi zmiňované Greatest Hits. Prodalo se ho přes deset tisíc kusů. Právě teď je na světě další výběrové album s názvem Soft Collection. Na něm najdete balady a pomalejší věci z řadových alb od roku 1994 – 2009 a bonusy jako např. česky zpívaná písnička „Životní“ ze seriálu Přešlapy, coververze písně Karla Gotta „Beatles“ nebo electro house remix skladby „She Lives In Man“ z desky Midlife, který vytvořili DJ´s a producenti Wire a Paul Rockseek.

3. Máte připraven nějaký speciální program na tour? Když to je Greatest Hits tour, tak by mohl fanoušek očekávat speciální výzdobu klubu, kostýmy atd.

Vezeme s sebou scénu, která určitě zaujme. Setlist budeme sestavovat ve zkušebně a bude obsahovat skoro všechny hitovky, ale vytáhneme i starší skladby, které jsme nehráli třeba 6 let. Každopádně se přijďte podívat! Jako speciální host vystoupí kapela Eddi Stoilow.

4. Poslední dobou veškerý byznys zažívá "krizi", pocítili jste to na prodeji alb, úbytku koncertů atd?

Krize se v této době projevuje ve všech odvětvích. Co se týká prodeje alb, krize trvá už několik let. Prodeje desek jdou každým rokem dolů všem interpretům celosvětově a bude to určitě pokračovat. Hudba ale zůstane, to je jistý. Prostě do toho budeme bušit, dokud nám to půjde a bude nás to bavit.

5. Myslíte si, že CD do budoucna umře? Jste připraveni přejít na digitální prodej alb?

CD nosič asi půjde co nevidět do kopru, ale určitě budou jiná média, internet atd. Na digi prodej jsou muzikanti připraveni, ale zůstává otázkou, zda jsou na to připraveni i naši fanoušci. U nás je tento model zatím v plenkách.
Fred
(Fred Durst)
neděle 8. 11. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Mrkni na rozhovor s Support Lesbiens.. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2009. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2590. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mrkni-na-rozhovor-s-Support-Lesbiens.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:21