Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DrumiX 5 WarmUp již v sobotu!

Pátý DrumiX na Lávce s Nu:Tonem (UK) a Instra:mental (UK) se odehraje již 5. 12. Dlouhé listopadové čekání zkrátí hned tři warm-up party, na té hlavní se 14. 11. v Paláci Akropolis jako host ukáže shadowboxí taťka Koogi.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DrumiX 5 WarmUp
sobota 14. listopadu 2009 22:30
(konec +- neděle 15. listopadu 2009 05:30)
Palác Akropolis - Divadelní bar
Praha (CZ)
První Warm-up se sice odehraje již o den dříve v olomouckém klubu Metro, na to nejdůležitější se můžete těšit 14. listopadu v Paláci Akropolis na pražském Žižkově. Drum'n'bass najdete na Divadelním baru, Malou stage ovládne breakbeat. Již od 19:30 navíc můžete zajít do Velkého sálu na koncert kapel Loyca a Studená Sprcha.


Hlavním hostem bude DJ Koogi, bezesporu legenda české drum'n'bassové scény. Koogi je jedním z DJs staré školy, po boku IM Cyber a dalších rozjižděl drum'n'bass v Čechách a je také zakladatelem rádiového pořadu, bookingu a webu Shadowbox. Za gramofony se pohybuje dlouhých 14 let – jisté a čisté mixy, vytříbená selekce, ty zkušenosti jsou jednoduše znát.


Druhým hostem bude pro tento večer kutnohorský DJ Deal. Pokud vám jeho jméno nic neříká, nebojte se. Tenhle klučina dělá všechno pro to, aby o něm bylo slyšet, alespoň v okolí Kutné Hory. V tamním klubu pořádá pravidelné párty v DJ Baru Corso, kam si v květnu letošního roku pozval i anglického Subterru. V jeho setech můžete slyšet drum'n'bass snad všech stylů, nebojí se ničeho od deepu po jump-up. Tak uvídíme, čím nás na Warm-upu překvapí.

Support dvěma výše zmiňovaným zajístí DrumiX crew v plném složení. Obíhačku si střihnou pánové Rudeboy, M4Y4 a ahZ. Druhou stage (Malá scéna) rozezní breakbeatové sety slovenského Fedora, Bosch-K (DB Booking) a Nikoly (Conspiracydjs.com).

Začátek je stanoven na 22:30 a vstupné je po celý večer pouhých 50 Kč (výše zmiňovaný koncert ve Velkém sále přijde na dvacku). Kompletní informace o všech Warm-Upech, samotném DrumiXu a vychytávky ke stažení najdete na oficiálních stránkách www.drumix.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 9. 11. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. DrumiX 5 WarmUp již v sobotu!. Vychytané.cz. [Online] 9. 11. 2009. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2588. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DrumiX-5-WarmUp-jiz-v-sobotu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:09