Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

O2Sázavafest chystá ohlášení hudební soutěže

Na Podzimním O2Sázavafestu, který se uskuteční v sobotu 7. listopadu v pražském klubu Abaton, se návštěvníci mohou těšit nejen na tradiční žánrově barevný line-up, ale také na informace o tradiční soutěži festivalu s názvem O2Sázavafest Battle. Ta nabízí možnost kapelám i sólistům zahrát si na největším tuzemském multižánrovém festivalu a získat zajímavé ceny pro muzikanty.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Podzimní O2 Sázavafest
sobota 7. listopadu 2009 16:15
(konec +- neděle 8. listopadu 2009 02:15)
Abaton
Praha (CZ)

O2Sázavafest Battle hlásí novinky


I v následujícím ročníku soutěž O2Sázavafest Battle bude pořádaná společně s hudebním serverem Muzikus.cz, Soutěžící si zde může založit svůj profil, nahrát mp3 a přihlásit se tak do soutěže. Soutěž stejně jako v předchozích letech nebude omezena žánrově, národnostně, ani počtem natočených desek. Zásadní podmínkou je ovšem autorská tvorba.

Ke změně v pravidlech soutěže by mělo dojít zejména v datu ukončení přihlášek. Zájemci by se měli přihlásit nejpozději do 31. ledna. „Datum ukončení přijímání přihlášek jsme nastavili tak, aby si v příštím roce mohlo šest nejlepších zahrát už začátkem dubna na naší jarní verzi festivalu. Tři finalisté si pak zahrají i na openairu v Kácově,“ vysvětlil změnu Pavel Kloupar, ředitel festivalu. Kromě zviditelnění na jednom z největších českých festivalů vítěz soutěže získá AKG handheld vysílač s mikrofonem v hodnotě 15 000 korun, ostatní finalisté pak obdrží ceny od centra pro muzikanty MUSIC CITY celkem za 14 000 korun.

Výhodný předprodej
Pravidelní návštěvníci Letního O2 Sázavafestu jistě potěší informace o výhodném předprodeji limitované edice vstupenek za 500 korun, které se dostanou do předprodejní sítě Ticketpro už 19. listopadu.

Jak jde dohromady restaurace a festival?


Od zahájení předprodeje vstupenek na 10. ročník Letního O2 Sázavafestu, tedy čtvrtka 19. 11., dojde k oficiálnímu otevření restaurace Festovka na Letné. Toto zařízení bude sloužit jako festivalová klubovna. „Bude zde kniha přání a stížností, kam může každý napsat, co by rád v Kácově měl, či neměl, budou se zde pořádat autogramiády a podávat festivalové pochutiny. Kdo dorazí v tento den, bude moc vychutnat první sud do vypití zdarma, v pátek 20. 11. si bude moci zasoutěžit o festivalové ceny,“ dodal Pavel Kloupar.

Podzimní O2Sázavafest s řadou zajímavostí za dveřmi Ačkoliv podzimní verze O2 Sázavafestu je oprosti několikadennímu letnímu festivalu v Kácově stále malý bráška, pořadatelé zajistili pro letošní ročník Podzimního O2 Sázavafestu několik zajímavostí. Se svým akustickým setem s písničkami z nového alba se 7. listopadu v Abatonu ukáže Marek Ztracený, kterého o něco později na hlavní scéně vystřídá jeho kolega, také mladý písničkář Tomáš Klus, jehož poslední dva koncerty v Praze byly zcela vyprodány.

Mezi další zajímavost Podzimního O2 Sázavafestu patří jediné vystoupení pražského tria Ohm Square, které všechna svá ostatní vystoupení do konce roku odvolalo z důvodu vytíženosti kapely. Současně se předpokládá, že Ohm Square, jejichž hudba se objevila například ve filmech Samotáři, Divoké včely, O rodičích a dětech nebo Děvčátko, v sobotu 7. listopadu v Abatonu představí zbrusu novou skladbu.

Dalšími účinkujícími jsou například ska formace Basta Fidel, Prague Ska Conspiracy a Sto zvířat. Kytarovou muziku zastoupí například pražské pop-rockové party Bek Ofis, Loyca nebo punkáči Volat a Totální nasazení.

Pro prvních 700 návštěvníků, kteří přijdou na festival, bude stejně jako na letošním jarním vydání festivalu připraven speciální welcome drink Bubble mix od partnera festivalu O2.

Zdroj: TZ O2 Sázavafest
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 7. 11. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. O2Sázavafest chystá ohlášení hudební soutěže. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2009. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2587. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/O2Sazavafest-chysta-ohlaseni-hudebni-souteze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:09