Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Drakiáda

Vytvořte nejoriginálnějšího podzimního draka!
Přidat na Facebook
Padající barevné listí a vítr na kopcích – to je ta pravá podzimní atmosféra pro pouštění draků. Zcela novou příležitost nechat vzlétnout draky, dráčky i dráčata budou mít všichni milovníci této podzimní zábavy v neděli 8. listopadu odpoledne na Biofarmě Juré ve zlínské místní části Lužkovice. Od 13 do 17 hodin se na tomto místě uskuteční první ročník Velké zlínské drakiády. Nejlepší dráčky bude spolu s dalšími porotci vybírat i herečka Městského divadla Zlín Michaela Doleželová.

Velké soutěžní klání pro každého o nejhezčího, nejzajímavějšího a nejvytrvalejšího draka pořádá Občanské sdružení Kamarád – Nenuda. Všichni tvůrci draků se mohou těšit na drobné odměny a na vítěze čekají ty nejkrásnější z nich. O zábavu budou mít postaráno ale i ti, kteří se nebudou chtít zapojit do drakiády. „Kdo nebude chtít soutěžit, čeká na něj módní přehlídka sportovního oblečení. V restauraci farmy pak budou k občerstvení tradiční speciality, domácí chleba se sádlem, kyselice, svařák či teplý čaj,“ přiblížila předsedkyně sdružení Ivana Scharfová.

Drakiáda začíná ve 13 hodin, kdy se mají všichni účastníci zaregistrovat. Od 13.15 až do 15.15 hodin pak budou vypouštěni draci, které zhodnotí porota. V ní zasedne zástupce Magistrátu města Zlína, herečka Městského divadla Zlín Michaela Doleželová, zástupce senátu mládeže a zástupce rodičů. Kolem čtvrté hodiny čeká zájemce sportovní módní přehlídka. Celou akci ukončí podvečerní posezení.

Na drakiádu je možné se přihlásit e-mailem na internetových stránkách www.nenuda.eu.

Občanské sdružení Kamarád – Nenuda bylo založeno v roce 2007. Aktivity sdružení jsou zaměřeny na rodiny s dětmi a spojení dvou generací. Činnost spočívá ve volnočasových aktivitách, zabezpečování prázdninového provozu pro děti, společné přímořské pobyty pro celé rodiny a seniory, předcházení a prevence patologických jevů.

TZ Městské divadlo Zlín
Verushka
(Veronika Jarešová)
pátek 6. 11. 2009 08:00
Jarešová, Veronika. 2009. Drakiáda. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2577. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Drakiada
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:17