Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dýdžejina těžká dřina!

Kdo nezkusil, ten neví! Být dj není zrovna nejlehčí věc na světě.. Ale každý je svým strůjcem štěstí, tak i milý dj musí držet hubu a krok. Musí přece taky někde bydlet, něco jíst a o pití a slečnách ani nemluvě..
Přidat na Facebook
Proč si vlastně stěžuji? V podstatě ani ne, už se tomu jen směji. Prostě taková normální klasika. Z práce rychle domů, sehnat nějakého kamaráda, který se bude nudit se mnou v posilovně a předstírat, že ho to strašně baví. Jediná věc, která ho tam opravdu baví, je očumování kamarádek a tokání se všemi možnými i nemožnými gogo tanečnicemi a že jich znám skutečně hodně :o) Bujaré city rozdováděného kamaráda vždy zchladí kostky ledu co padají místo vody ve sprchách.. Jojo doba ledová je doba ledová a kdo šetří má za tři.. Takže rychle pryč a honem něco sníst..

Po cestě minisekundová zastávka v Delvitě. Jako na potvoru potkáte svého oblíbeného černocha.. (Buď pozdraven Antonio Diamatino :o) už umíš docela hezky česky..:o) Škoda, že jen mluvit, takže si to "smůla" nepřečeš..) Konečně doma, rychlý přesun za vidinou jídla zabral. Univerzální plastová první pomoc v ledničce zabírá.. Ještě než si dám první sousto, prudí můj první ze tří drahocených bratrů, že se jde jíst.. Abyste chápali, oznamuje mi: "Jdeme jíst, nemám peníze a maminka chce, aby si dal na mně pozor, takže to zaplať za mne, jíst musím.."

A to není všem kreténům konec, zvoní mobil a na druhé straně můj oblíbený a všemi neoblíbený provozní jedné nejmenované a všemi známe dízy.. (néé, že by byl blonďák kretén, jen taková mnemotechnická pomůcka, když máte zakázáno mluvit sprostě.., blbý slib žirafě! á propos ŽIRAFA = PŘÍTELKYNĚ). Takže jsem se dozvěděl, že je mega průser! Tzn.. Máme tady VIP akci a jaksi nemáme dj. takže okamžitě pro tebe jedu.. No super, ještě že mně aspoň nechají sníst jídlo u číňanů! Kua fix matafix, proč zrovna u mě musí dojít Kung Pao.. :(

Celou cestu se uklidňujete, že nejste kretén, když jdete hrát v pondělí a ještě k tomu pro zaměstnance jedné firmy.. Ano, firemní večírek zaměstnanců v pondělí, no chápete to? Nic proti nim nemám, jsou to lidi jako každý jiný.. Znáte to.. Ráno vstanete, něco do sebe hodíte (třeba manželku..) pospícháte spící do práce, odkroutíte šichtu stylem vrchní prchni, a pak rychle domů udělat něco pro hladovějící sani v podobě rodiny.., u pánů je to pro změnu otevřít lahváče, vyvalit nohy a listovat v televizním programu u čeho to vlastně večer usnu.. Tak nějak vypadalo moje nedoceněné publikum.

Na place bylo husto! Ne, mlha ještě nefunguje. Místní King, vedoucí oddělení zeleniny, mne hned po 20 minutách non-stopáče vyzval, abych pozvedl náladu nejlepšími peckami od Olympiků! Ale úplně nejlepší by bylo, nechat jet celé jejich CD a já abych šel radši domů. Do toho velmi nadaný údržbář slyšící na jméno René, předvedl všem, že firma už svoji SuperStar našlo, ale musím uznat, že chvílemi zpíval lépe než Michal David a jeho nikdy nekončící Nonstop.

Marně jsem přemýšlel co dělám špatně, když mně místní rošťandy klubový častovaly hláškami typu: "Hele mladej, ty už si nebyl hodně dlouho na pořádný díze, že joo? Chtěly bychom nějakou latinu a hned teď, něco jako Madonnu, vííííííš!" To se pak člověku hraje hrozně špatně latina! Slečny mně pak naprosto odzbrojily hláškou při Juanes (La Camisa Negra): "hele co to jeee, to neznám, to je asi nějakej remix či co… hmm, ale je to rytmický, tak pař.. nebo nám tam dá zase nějaké techno!" (Karmu - Sedam Dana).. Takhle jsme se bavili celej večír, jak by řekly slečny.. Já na ně bububu, ony na mne bububu.. No a pak, že to má dj lehký..

A co z toho plyne? Aspoň mám nějaké peníze na sponzorování bratrových večeří :o)))))
majkl
(Michal Gaja)
středa 29. 11. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Dýdžejina těžká dřina!. Vychytané.cz. [Online] 29. 11. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=257. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dydzejina-tezka-drina!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.164s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:22