Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

"Noční Vášeň" v Disco Clubu Dalmatin v Olomouci!

Disco Club Dalmatin v Olomouci představuje novou taneční show s názvem Night Passion!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Night Passion
sobota 31. října 2009 21:00
(konec +- neděle 1. listopadu 2009 04:00)
Dalmatin Disco Club
Olomouc (CZ)
31.10.2009 je právě to správné halloweenské datum na tuto novou taneční show s názvem Night Passion. Můžete se těšit na párty s opravdu zajímavým programem! Pozvání na tento nový večírek přijala jako hlavní host DJane Clara Bailar, hvězda taneční scény zejména v zahraničí, dále se představí minimal & housové duo ze Zlína Waiter & Slice, premiérově také DJ MiRCi (tech-house/electro-house) a v neposlední řadě DJ T-Raidr.

CLARA BAILAR

GENRE: minimal, electro, minimal techno, tech house, LIVE

BIOGRAPHY


Od svých čtyř let se věnovala hře na klavír. Později následovaly další hudební nástroje – flétna a kytara. Tato záliba ji zůstala dodnes, kdy zjišťuje, že umět hrát na nějaký hudební nástroj je v dnešní době veliké plus. V osmi letech začíná zpívat, o pár let později dosahuje velikých úspěchů na hudebním poli.

Jako dívka školou povinná začíná hrát na okolních diskotékách a věnuje se latinsko-americkým tancům. Později přechází na hip hop, break a electric boogie.Ve svých patnácti letech poprvé navštívila párty v brněnském klubu Dominik. Byl to pro ni velký zlom. Náhodou se seznamuje s místními DJi a s Mersey agency, u které začíná tancovat jako jejich přední tanečnice. Během pár let se stává jednou z nejuznávanějších tanečnic nejenom v České republice, ale i v zahraničí a zakládá svoji vlastni taneční skupinu Molotov Dancers.

Od roku 2000 se naplno věnuje DJingu, který od svých 18 let kvůli tančení zanedbávala. V roce 2003 má svoji premiéru v klubu Krokodýl v Brně. Kariéru jí ale pořádně odstartovalo až účinkování na akci Eternity. Diky jejímu smyslu pro hudbu hrává nejenom v České republice, ale hlavně v zahraničí, kde má své pravidelné účinkování. Prošla si velice pestrým hudebním vývojem – přes techno, hip hop a latinské rytmy až k dnešnímu stylu, který nerada škatulkuje.

Stává se rezidentkou některých akcí a členkou frankfurtské bookingové agentury Mainrecords. Psala pro web Partysan.net, který je známý po celém světě a zahrnuje i takové země jako jsou Thajsko, Belgie, Maďarsko, Švýcarsko nebo Austrálie.

V roce 2005 si sáhne i na produkci a později vydává tracky na českém net-labelu Wazzotic Records a Issis Records. Později vystupuje pod agenturou <>bNewera, odkud se na začátku roku 2007 dostala k bookingové agentuře Clubzone. Kromě České republiky vystoupila již ve Velké Británii, v Německu, v Maďarsku, v Rakousku či na Slovensku.

Vstup na tuto akci je ZDARMA po celý večer!!!

Zdroj: TZ Dalmatin Club & Bar
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 30. 10. 2009 08:00
Slovák, Miroslav. 2009. "Noční Vášeň" v Disco Clubu Dalmatin v Olomouci!. Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2567. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/_Nocni-Vasen_-v-Disco-Clubu-Dalmatin-v-Olomouci!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.144s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 11:18