Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dj San na listopadové Transmission!

Již za pár týdnů se bude konat druhá největší halová akce v Čechách, Transmission.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
V sobotu 14. listopadu přijedou do pražské O2 Areny světoví zástupci té pravé tranceové hudby. Agentura United Music vám postupně odhaluje profily všech vystupujících DJs na které se můžete na tomto velkolepém eventu těšit.

Jako další skvělý DJ a producent se představí DJ San, který pro české publikum určitě nebude žádným nováčkem. Díky svým častým vystupováním, si u nás vybudoval značnou popularitu fanoušků. Tento sympatický holanďan je známý především svou produkcí, která spočinula na DJských pultech a mix CDs světových umělců jako jsou Armin van Buuren, Tiesto, Sasha, Paul van Dyk či John Digweed.John Digweed o něm řekl, že je to neuvěřitelný DJ se skvělými DJskými dovednostmi. Mezi největší podporovatele Sana patří DJ Tiesto, který podpořil jeho tracky „Insane“, “Hi Tension“ and „Nothing Remains the Same“. Tyto sklaby se zařadily do top 5 na hudebním serveru Beatport. Single„Nothing Remains the Same“ získal cenu za nejlepší taneční video na Cravefest Awards v Kanadě. Jeho vlastní produkce již byla remixována dalšími velkými jmény jakou jsou Marco V, M.I.K.E, James Holden či Alice Deejay.San má za sebou také remixy pro Ferryho Corstena, stejně tak jako pro Christophera Lawrence a Johna 00 Fleminga, kteří jsou také jeho velkými fanoušky. V létě 2009 vydal kompilaci White Eyes pro českou party Sensation. Tato kompilace byla zároveň příbalovým CD pro řecký magazín Freeze. Momentálně má rezidentury v Brazílii, Indii a Holandsku. Procestoval také Kanadu, UK, Francii, Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rumunsko a další země východní Evropy. Zahrál si na prestižních festivalech Creamfields, dvakrát na Sensation, Renaissance, Dancevalley, Ministry of Sound, Mysterylandu a Transmission. San je dalším velkým DJem z Holandska a jen tak něco ho nezastaví! Všechny jeho originální releasy byly vydány u vydavatelstvích jako jsou Warner Bros, Universal, Positiva, EMI, Additive, Sony/BMG, Alphabet City, Armada, Cloud 9, 3 Beat, ID&T, NEO, Fektive a další.

V současné době si ho můžete naladit každý čtvrtý čtvrtek v měsíci na Progressive Channel na internetovém radiu DI.FM. Více informací se dočtete na jeho oficiálních stránkách www.djsan.com

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=HS3buzDIfWI

Více informací na: http://www.transmission.cz a http://www.unitedmusic.cz

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 29. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Dj San na listopadové Transmission!. Vychytané.cz. [Online] 29. 10. 2009. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2566. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dj-San-na-listopadove-Transmission!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:32