Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Potkali jste včera ve Zlíně 28 policajtů najednou?

Víme proč! Nešli zrovna na policejní večírek - včera totiž proběhla akce, která měla za úkol kontrolu podávání alkoholu osobám mladším 18 let.. Víc v článku.
Přidat na Facebook
V noci z pátku na sobotu provedla Městská policie Zlín v součinnosti s Policií ČR kontrolní akci, zaměřenou na podávání alkoholu osobám mladším 18ti let v restauračních zařízeních, požívání alkoholu těmito osobami na veřejném prostranství a dodržování veřejného pořádku v městských parcích. Na opatření bylo veleno celkem 25 strážníků MP Zlín a 3 příslušníci republikové policie.

Strážníci společně s policisty zkontrolovali tři zábavní podniky v centru města a dva parky, přičemž výsledek kontrol byl bohužel pozitivní – ovšem v tom negativním smyslu slova.
Celkem bylo zkontrolováno několik desítek osob, přičemž u 9ti mladistvých byl zjištěn alkohol. Smutným rekordmanem se stal teprve 16letý chlapec, u kterého orientační dechová zkouška prokázala množství téměř 1,7 promile alkoholu v organizmu.

Jedna zjištěná, již plnoletá osoba, která umožnila požití alkoholického nápoje osobám mladším 18 let, byla řešena strážníky MP Zlín přímo na místě a to uložením blokové pokuty. Všechny zjištěné mladistvé osoby, které byly pod vlivem alkoholu, budou postoupeny k dalšímu šetření na OSPOD (oddělení sociálně právní ochrany dětí a mládeže) Magistrátu města Zlína.

O celé věci byli také ihned informováni jejich zákonní zástupci. Za narušování veřejného pořádku a porušení vyhlášek města Zlína byl jeden muž řešen v blokovém řízení a druhý, pro svůj nesouhlas, bude předán do řízení správního.

Zdroj: TZ MPZ Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 24. 10. 2009 15:45
Prachař, Štěpán. 2009. Potkali jste včera ve Zlíně 28 policajtů najednou?. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2561. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Potkali-jste-vcera-ve-Zline-28-policajtu-najednou?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:04