Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ojedinělá multižánrová kombinace akustiky a elektroniky

A Vychytané.cz je u toho! Pražský klub Chapeau Rouge bude 24. listopadu hostit čtyři unikátní projekty české alternativní scény, které i přes svou multižánrovost bude spojovat jedno jméno - Thom Herian alias Drama Jacqua, bubeník a producent v jedné osobě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert čtyř projektů Thoma Heriana
úterý 24. listopadu 2009 21:00
(konec +- středa 25. listopadu 2009 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Během jednoho večera se tak Herian na jednom pódiu představí hned několikrát a v různých žánrových projektech. Publiku se tak naskytne příležitost vyslechnout širokou škálu žánrů a stylů v podání talentovaných a pozoruhodných osobností a být tak svědkem večera, který rozšíří obzory a posune hranice v hudebním pojetí.

Thom Herian, mladý talentovaný bubeník, je díky své neustálé touze po nových hudebních objevech iniciátorem několika projektů, které vytváří originální a svěží vítr na české hudební scéně. Listopadový koncertní večírek, jehož hlavní hvězdou a jmenovatelem všech vystupujících bude právě Herian, představí kromě hostů – DJ Babe LN, Flautistar, MC Vaant a VJ Optic – projekty, které se skládají z více či méně známých, ale zato zkušených hudebníků.


Na pódiu se jako první představí Sato-San To, nujazzový projekt s legendárním jazzovým basistou Jaromírem Honzákem, trumpetistou Oskarem Törökem a hostujícím Petrem Zelenkou na kytaru. Poté vlny lehce intelektuálně „najazzlé“ atmosféry rozčeří elektronický projekt Montage s charismatickým vokálem Kláry Vytiskové, známou především z retropopové kapely Toxique. Junglová tříčlenná formace Segundo s Šimonem Ornestem na saxofony a basistou Jaroslavem Kovaříkem roztančí vše živé a sólový projekt Heriana nazvaný Drama Jacqua, jehož výsledkem je hudba stojící na struktuře junglu, zrychleného a mnohovrstevného breakbeatu a drum’n’bassu, obohacené samplováním výrazných motivů, bude finálním vyvrcholením. To podpoří ještě přizvaní hosté – DJka Babe LN, Flautistar na příčnou flétnu, MC Vaant. Vizuální podporu bude mít celý večer na starosti VJ Optic a slovem bude provázet moderátor Petr Hozman.

Vysoká koncentrace talentovaných umělců a jedinečná kombinace akustické a elektronické hudby slibuje nevšední hudební zážitek.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 25. 10. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Ojedinělá multižánrová kombinace akustiky a elektroniky. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2009. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2553. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ojedinela-multizanrova-kombinace-akustiky-a-elektroniky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 09:54