Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sander Van Doorn zazáří na listopadové Transmission!

Další hvězdou na druhé největší halové akci v ČR s názvem Transmission, která se koná již za necelý měsíc 14. listopadu v pražské O2 areně, bude nizozemský DJ a producent Sander van Doorn.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Ancient Mysteries
sobota 14. listopadu 2009 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 20:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Letos u nás zazářil na červnové Sensation a díky nejrůznějším projektům, kterými na tanečním poli působí, skvěle doplní i nadcházející noc TRANSMISSION. I tento DJ a producent, který nejvíce nastartoval svou kariéru díky remixu písně „Message In a Bottle“ od The Police, má také vlastní radiovou show na rádiu DI.FM. Sander svou kariéru odstartoval v šestnácti letech a za poslední tři roky se vypracoval z téměř neznámého jména na světoznámou DJskou superstar známou nejen v Nizozemí, ale také po celém světě.V roce 2006 se dostal na 32. místo ankety DJ Magu, a do roku 2008 se stihl vyšplhat o devatenáct příček nahoru a držet si tak místo mezi Carlem Coxem a Paulem Oakenfoldem. To vše díky svému talentu a obětavosti. Za svou krátkou kariéru stihl roztančit tolik tanečních parketů, prodat nezpočet tracků a vyhrát několik cen, což se nepodaří většině DJů za celý život.
Není to, ale jen solová produkce, která Sandera proslavila, ale také jeho bootlegy a skvělé remixy.

Například tento rok Sander představil oficiální předělávku singlu „Spaceman“ slavných The Killers, a také novou skladbu od legendárních Depeche Mode.

Nesmíme opomenout ani fantastickou kolaboraci s umělci jako jsou Marco V, který je zároveň Sanderovým učitelem a kamarádem. Z poslední spolupráce můžeme například uvést skladby „Organic“ a „What Say“. Evropský hit Robbieho Williamse „Close My Eyes“ se dlouhou dobu držel v European Top 20 hitparádě. Kromě své masivní produkce hraje také každý rok pro více než miliony clubberů po celém světě a headlinuje velkým eventům jako Sensation, Global Gathering, Trance Energy a Mysteryland. Neopomeňme také jeho rezidenturu na noci Cream v klubu Amnesia na Ibize, a také jeho projekt s chytlavým názvem Dusk Till Doorn. Dusk Till Doorn jste již mohli vidět například v létě v klubu Eden na Ibize, či pravidelně v londýnském klubu Ministry of Sound, o kterém říká, že je jeho spirituálním domovem. Zde vystupil například s DJs jako jsou Simon Patterson, Jon Rundell, Chris Lake či David de Valera. Pokuď tedy máte rádi Sandera a budete mít někdy cestu Londýna, určitě si nenechte tuto skvělou akci ujít.Sander je také velmi vděčný svým fanouškům a snaží se jim dát vše zpět, jak jen to jde. V roce 2006 rozjel radiovou noc a dal svým posluchačům možnost slyšet ho ať je kdekoliv. Jeho radiová show se vysílá již třetím rokem, a je určená převážně stylům jakou jsou Techno, Trance a Progressive. Sander van Doorna můžete slyšet každou druhou a čtvrtou středu v 19:30 na internetovém radiu DI.FM.

Pokuď si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, nezapomeňte si koupit vstupenky, které jsou momentálně v prodeji za 1090 Kč. Jejich cena se bude zvyšovat až na konečných 1190 Kč na místě.

Více informací o tomto skvělém DJi a producentovi můžete zjistit na jeho oficiálních stránkách www.sandervandoorn.com, a vše o nadcházející Transmission na www.transmission.cz

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=gU_1ZsKn_NY

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 23. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Sander Van Doorn zazáří na listopadové Transmission!. Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2546. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sander-Van-Doorn-zazari-na-listopadove-Transmission!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:37