Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Když něco doporučujeme, tak něco doporučujeme! Že jo Bonde?!

Klidně se divte, ale vidět Bonda je povinnost. Je úplně jedno kdo ho hraje, kdo nazpíval úvodní píseň nebo v jakém autě jezdí. James Bond je věčný a dívat na něj se bude každá generace!
Přidat na Facebook
Už po jednadvacáté si 007 objedná svůj oblíbený drink, Martini s vodkou - protřepat, nemíchat, ale tentokráte to bude úplně poprvé.. Nedivte se, těch premiér bude poněkud více! Tak pěkně popořádku..

Casino Royale je úplně jeden z prvních příběhů o Bondovi. Agentovi britské tajné služby MI-6 se dostane povýšení do stavu agentské dokonalosti. James Bond se stává nula nula sedmičkou – 007. A aby těch novinek nebylo málo, tak tu máme i nového herce.. Už žádný, všemi milovaný, Pierce Brosnan, ale pořádný drsný muž.. Dámy, nečekejte nějakého extra hezounka, Daniel Craig je ranař k pohledání..

Taky jsem nebyl nadšený z této převratné novinky, ale musím uznat, že se to povedlo! Nová bondovka je prostě jiná! Drsná, realistická, žádné technické hračičky a vymoženosti (pan Q jaksi ve filmu nefunguje.. a propó Mr. Q – nejlepší zbrojíř agentů MI-6). James prostě dostává na prdel, jak malý Jarda. Pořád se pere, věčně od krve, jedna roztrhaná košile vedle druhé, další rozmlácené vozidlo značky Aston Martin. Vůbec poprvé a asi naposledy se James zamiluje. Ale láska a práce v tajných službách jaksi nejdou dohromady, a tak náš super agent dostane hodně krutou životní lekci!

Nevím, ale nějak mi nový Bond přirostl k srdci. Konec konců to i producentům a tak se s Craigem setkáme ještě minimálně ve dvou pokračování „Ze života agenta Jamese Bonda“. Víc vám o filmu neřeknu, prostě se to nedělá.. Obrázek o „novém“ Bondovi si musí udělat každý sám!Snad jen malá perlička na závěr.. Ford je lepší než Aston Martin :o) Kdo nevěří, ať do kina na Jamese běží :o)
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 27. 11. 2006 09:30
Gaja, Michal. 2006. Když něco doporučujeme, tak něco doporučujeme! Že jo Bonde?!. Vychytané.cz. [Online] 27. 11. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=254. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdyz-neco-doporucujeme,-tak-neco-doporucujeme!-Ze-jo-Bonde?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.228.219
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 09:42