Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Collabs 3000 přivezou skutečnou techno live show

Speedy J, Chris Liebing. Obě jména navždy poznamenala elektronickou scénu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Speedy J jako přední představitel holandského techna s osmnáctiletým renomé tvůrce nestárnoucích megahitů. Showman, specializující se na techno či industrial live-acty. Uznávaný německý DJ a producent Chris Liebing a jeho perkusívní nekompromisní diktáty, mimo jiné autor slova "schranz".Tito dva pánové, z nichž každý má za sebou velmi slušnou řádku úspěšných skladeb, již více než pět let společně posouvají zvuk nejsoučasnějšího techna stále kupředu. Je to díky posledním technologiím a důvěře firem, které pomůcky pro DJe vyrábějí a svěřují jim své nejnovější produkty k testování.

Collabs 3000 je live show, která se odlišuje od všeho ostatního, co můžete nyní z live produkce slyšet. Charakterizuje ji syrový zvuk, kovové samply a dynamický rytmus. Vše ostatní je podřízeno konkrétnímu okamžiku na party - a právě o tom vždy bylo a bude pravé poctivé techno.Sami říkají, že nelze nic očekávat. Každé vystoupení Collabs 3000 je nepředvídatelné a vždy se vyvine úplně jinak, než jak by se původně mohlo zdát. Collabs 3000 ovšem není jen nevšední live-act. Na svém kontě mají také kritiky oceňované album Metalism z roku 2005, charakteristické nesmírně energickými a propracovanými smyčkami, které vás donutí pečlivě poslouchat a kvalitně si jejich muziku užít.

Snad právě proto, že jsou oba vytížení jednak množstvím sólového hraní a ještě účinkování jako projekt, nechávají své fanoušky zatím čekat na další společně vydaný materiál. O to více se soustředují právě na jedinečnost každé show, kterou s Collabs 3000 absolvují.V jejich vybavení nehledejte žádné přehrávače, jako u jiných vícečlenných projektů. Protože oba patří k vůbec prvním postavám světové techno scény, které začaly užívat digitální techniku k živému hraní, mají vlastní vytříbený setup. A k dispozici nepřeberné množství smyček, se kterými dokážou dokonale kouzlit.

Základ tvoří čtyři počítače propojené s kontrollery, mixážními pulty a množstvím efektorů. Nechybí ani speciální automatický bubeník. Tím vším a navíc obrovskou energií, kterou oba vysloveně srší, docilují nesmírně hutných setů v duchu čistého techna. Pokud jste je ještě neslyšeli a domníváte se, že techno je snad mrtvé, měli byste v tomto případě zbystřit.

Přijďte se přesvědčit 20. listobadu na Brněnské výstaviště, kde poprvé v ČR vystoupí "Collabs 3000 live in concert" jako headlineři Apokalypsy. Na své desáté narozeniny si největší domácí technoparty nemohla přát lepší dárek. Společně s dalšími významnými postavami světové technoscény vám Chris Liebing a Jochem Paap aka Collabs 3000 poskytnou zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Video
http://www.youtube.com/watch?v=-zO-kG9qt7M 
http://www.youtube.com/watch?v=4EFBu2Xlsj4

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 20. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Collabs 3000 přivezou skutečnou techno live show. Vychytané.cz. [Online] 20. 10. 2009. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2536. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Collabs-3000-privezou-skutecnou-techno-live-show
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 09:45