Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Collabs 3000 přivezou skutečnou techno live show

Speedy J, Chris Liebing. Obě jména navždy poznamenala elektronickou scénu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa - Techno Energy
pátek 20. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2009 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Speedy J jako přední představitel holandského techna s osmnáctiletým renomé tvůrce nestárnoucích megahitů. Showman, specializující se na techno či industrial live-acty. Uznávaný německý DJ a producent Chris Liebing a jeho perkusívní nekompromisní diktáty, mimo jiné autor slova "schranz".Tito dva pánové, z nichž každý má za sebou velmi slušnou řádku úspěšných skladeb, již více než pět let společně posouvají zvuk nejsoučasnějšího techna stále kupředu. Je to díky posledním technologiím a důvěře firem, které pomůcky pro DJe vyrábějí a svěřují jim své nejnovější produkty k testování.

Collabs 3000 je live show, která se odlišuje od všeho ostatního, co můžete nyní z live produkce slyšet. Charakterizuje ji syrový zvuk, kovové samply a dynamický rytmus. Vše ostatní je podřízeno konkrétnímu okamžiku na party - a právě o tom vždy bylo a bude pravé poctivé techno.Sami říkají, že nelze nic očekávat. Každé vystoupení Collabs 3000 je nepředvídatelné a vždy se vyvine úplně jinak, než jak by se původně mohlo zdát. Collabs 3000 ovšem není jen nevšední live-act. Na svém kontě mají také kritiky oceňované album Metalism z roku 2005, charakteristické nesmírně energickými a propracovanými smyčkami, které vás donutí pečlivě poslouchat a kvalitně si jejich muziku užít.

Snad právě proto, že jsou oba vytížení jednak množstvím sólového hraní a ještě účinkování jako projekt, nechávají své fanoušky zatím čekat na další společně vydaný materiál. O to více se soustředují právě na jedinečnost každé show, kterou s Collabs 3000 absolvují.V jejich vybavení nehledejte žádné přehrávače, jako u jiných vícečlenných projektů. Protože oba patří k vůbec prvním postavám světové techno scény, které začaly užívat digitální techniku k živému hraní, mají vlastní vytříbený setup. A k dispozici nepřeberné množství smyček, se kterými dokážou dokonale kouzlit.

Základ tvoří čtyři počítače propojené s kontrollery, mixážními pulty a množstvím efektorů. Nechybí ani speciální automatický bubeník. Tím vším a navíc obrovskou energií, kterou oba vysloveně srší, docilují nesmírně hutných setů v duchu čistého techna. Pokud jste je ještě neslyšeli a domníváte se, že techno je snad mrtvé, měli byste v tomto případě zbystřit.

Přijďte se přesvědčit 20. listobadu na Brněnské výstaviště, kde poprvé v ČR vystoupí "Collabs 3000 live in concert" jako headlineři Apokalypsy. Na své desáté narozeniny si největší domácí technoparty nemohla přát lepší dárek. Společně s dalšími významnými postavami světové technoscény vám Chris Liebing a Jochem Paap aka Collabs 3000 poskytnou zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Video
http://www.youtube.com/watch?v=-zO-kG9qt7M 
http://www.youtube.com/watch?v=4EFBu2Xlsj4

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 20. 10. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Collabs 3000 přivezou skutečnou techno live show. Vychytané.cz. [Online] 20. 10. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2536. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Collabs-3000-privezou-skutecnou-techno-live-show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 11:45