Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V Přerově se otevírá nová diskotéka !

V pátek 23.října se v Přerově otevírá nová diskotéka, která nese název Disco Omega. Vychytane.cz je partnerem klubu a samozřejmě za mixážním pultem poznáte své staré známé)
Přidat na Facebook
Zveme Vás do nově rekonstuovaných prostor, které nabízí pohodlí, příjemné posezení, moderní muziku, ale především skvělou zábavu.
Pravidelně každý pátek a sobotu můžete navštívit naši diskotéku, kterou Vám zpříjemní gogo tanečnice, taneční skupiny, míchané nápoje atd. Společnosti mohou naše prostory v průběhu týdne využít pro své firemní večírky s bohatým rautem včetně reprodukované hudby. Pokud si hodláte rezervovat místo, tak pošlete závaný email s požadovaným počtem osob na info@discoomega.cz

Již tento pátek jste srdečně zváni na grandiozní otvíračku a hned v sobotu na show v režii nejslavnějšího českého pornohřebce Roberta Rosenberga.

Těšíme se na všechny návštěvníky a věříme, že si k nám do nové diskotéky najdete cestu a budeme se snažit ze všech sil zanechat ve vás nezapomenutelné vzpomínky.

pro větší info: www.discoomega.cz


Hondzix
(Jan Přikryl)
pondělí 19. 10. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. V Přerově se otevírá nová diskotéka !. Vychytané.cz. [Online] 19. 10. 2009. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2534. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-Prerove-se-otevira-nova-diskoteka-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:44