Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

Na Podzimním O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v pražském klubu Abaton, dojde na jediné živé vystoupení skupiny Ohm Square. Ostatní koncerty kapela zrušila kvůli pracovnímu zaneprázdnění.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Podzimní O2 Sázavafest
sobota 7. listopadu 2009 16:15
(konec +- neděle 8. listopadu 2009 02:15)
Abaton
Praha (CZ)
„Pracujeme na několika věcech a rádi bychom se všemu věnovali naplno,“ vysvětlil Jan Čechtický z Ohm Square. Na podzimní mutaci letního open air festivalu se společně se svými kolegy z kapely chystá exkluzivně představit i novinku, na které momentálně pracují. „Doufáme, že zahrajeme další novou věc, která ještě nikdy nezazněla,“ dodal Čechtický.

Podzimní O2 Sázavafest je poslední akcí roku ze série pořádané organizátory, kteří jsou také autory Jarního O2 Sázavafestu, hudební soutěže O2 Sázavafest Battle a letního O2 Sázavafestu. Ten příští rok oslaví jubilejních 10 let existence.

„Jsme nadšení, že Ohm Square neodřekli svou účast na listopadové akci v Abatonu, a že si naopak vybrali právě náš festival k představení své nejnovější tvorby,“ řekl nadšený ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Mezi další účinkující Podzimního O2 Sázavafestu se řadí ska formace s charismatickými frontmankami včele Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy či Sto zvířat.
Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , jejíž leader Jakub Johánek se stal na začátku letošního roku kmotrem dalšího hosta, pražské rockové kapely Loyca.

Tradiční žánrově pestrou dramaturgii O2 Sázavafestu doplní worldmusic uskupení Female Afrobeat a indie-rockový projekt Bek Ofis Jana Nedvěda. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka. Svou divokou show představí i legendární čeští punkáči Totální nasazení a Volant.

Taneční hudbu mimo zmíněných Ohm Square, jejichž tvorba zazněla i ve filmech Samotáři, Divoké včely, O rodičích a dětech nebo Děvčátko, zastoupí elektro-popová skupina Cartonnage.

Do 10. října mohou hudební příznivci zakoupit vstupenky v předprodejních sítích, kde jsou k dostání za 190 korun. Od neděle 11. října se cena jedné vstupenky v předprodeji zvýší na 250 korun. Více informací o akci, která začne v sobotu 7. listopadu už v 16 hodin naleznete na www.sazavafest.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 16. 10. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Ohm Square mají jediný koncert do konce roku. Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2009. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2528. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ohm-Square-maji-jediny-koncert-do-konce-roku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:26