Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kick da Night v Prdeli :)

Klubová párty Kick da Night přicházi do Clubu Prdel. Jedná se o residentní noc DJe Bona Finixe, který s touhle akcí objíždí řadu klubů u nás i na Slovensku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kick da Night
pátek 16. října 2009 21:00
(konec +- sobota 17. října 2009 04:00)
Prdel club
Praha (CZ)
Po třech letech její existence si Kick da Night konečně našla domovský klub na její pořádání v našem hlavním městě. Pro opening party v Clubu Prdel, Bon Finix slavnostně pozval nikoho menšího než číslo jedna v Česku – DJku Luccu.

DJka Lucca po právu nosí titul královny české taneční scény, neboť už třetí rok v řadě zvítězila v anketě Czech Dance Awards o nejpopulárnějšího DJe České republiky. Oblíbili si ji však i v zahraničí, a tak Lucca často cestuje po světě, vystupuje ve vyhlášených klubech a na mnoha velkých akcích. Za zmínku stojí například její vystoupení na hlavním pódiu německé pouliční obří party Loveparade. Lucca je také úspěšnou producentkou. Její single „Body Dance“ se stal obrovským klubovým hitem a na konec minulého roku spatřilo svět její debutové album „Reformation“.

Sekundovat jí bude rezident akce Bon Finix, který v létě vystoupil na řadě festivalů jako Creamfields Central Europe, Summer of Love nebo Prague “Summer” Sessions. Své zážitky a pocity z těchto velkolepých akcí se vám pokusí zprostředkovat svým setem, do kterého postupně zařadí kromě čerstvých novinek i ty nejoblíbenější letní hity. Zazní i jeho debutový single „Quantum Leap“, který vyjde brzy na holandském labelu Deep End.

O support se postará nová nadějná DJská dvojice Lazy & Doctor. Jejich kombinace energické hudby a spontánní show, zaručuje panující dobrou náladu za i před DJským pultem.

Club Prdel má otevřeno denně od 17:00. Jako každý pracovní den, tak i v pátek máte možnost využít „After Work Happy Hours”, kdy mezi 17:00-20:00 jsou všechny drinky zlevněny o 25%. V 20:00 se otvírá dolní část klubu a ve 22:00 nastoupí první vystupující DJ. Jestli před anebo během párty budete mít hlad, nemusíte hledat jinde, abyste našli kvalitní jídlo. Od 1.října zprovozňujeme naši restauraci, která bude pro vás vařit denně od otvíračky až do ranních hodin. Pojďte se přesvědčit, že jde o trochu jiný klub, a to nejen zvláštním jménem.

Links:
www.clubprdel.cz
www.myspace.com/kickdanight
www.lucca.cz
www.bonfinix.com
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 16. 10. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Kick da Night v Prdeli :). Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2009. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2527. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kick-da-Night-v-Prdeli-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 18:33