Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaká byla Decadance? Úžasná!

V pátek se v pražském klubu SaSaZu konala rezidentní noc Decadance ve speciálním vydání - Club 54 is back ! Pořadatelé avizovali skvělou show, zábavu a kvalitní hudbu ve stylu newyorského Clubu 54. Mrkněte na fotky, jak se změnil holešovický klub SaSaZu na Club 54.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE: Club 54 IS BACK
pátek 9. října 2009 21:00
(konec +- sobota 10. října 2009 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
S vidinou nezapomenutelné party a tipu od známých jsme se vydali do luxusního klubu SaSaZu na pravidelnou party Decadance, tentokrát s podtitulem Club 54 is back.
S nadšením jsme vstoupili přes milou ochranku do tohoto útulného klubu, který nás hned od začátku nadchl svým interiérem, světelným parkem a prostorným parketem. Na jevišti za Djským pultem obklopeném dvěmi obrovskými diskokoulemi to rozjížděl známý brněnský Dj Mekki Martin při doprovodu saxofonisty, houslisty a zpěvačky.
Barvitý set se blížil ke konci a za mixážná pult se chystala naše nej Dj star Lucca v sexy bílém korzetu :-).
Zhruba v půlce Lucčina setu začala konečně ta pravá show ala Club 54. Na podium vtrhla za asistence taneční skupinyJustincredible dancerů úchvatná Tereza Černochová a zazpívala všechny známé hity z filmu Club 54.
Za stálé asistence gogo tanečníků a tanečnic se Lucca ve svém houseovém ! setu prohrála až ke svým hitovkám a to ji už střídal miláček pražského publika, Američan Chris Cox.


foto: www.PetrKlapper.com


Chris samozřejmě nezklamal a zahrál opravdu svižný americký house plný barev a hitů.
Při jeho setu se opět ukázaly performace k tématu noci spolu s nejlepším vokalistou světa, samotným Peytonem, který plný klub dostával do varu svými líbivými songy a vokály až do necelé čtvrté hodiny, kdy se djského žezla ujmul holanďan Richard Durand, který rozjel pro stále plný klub pořádnou trance-house jízdu, kterou bavil až do rána. V jeho setu nechybělo taneční vystoupení okořeněné skupinou Screamers plus Peytonovy euforické vokály.


foto: www.PetrKlapper.com


Party Decadance nás všechny mile překvapila, jak už tanečníky a tanečnicemi, super pohodovou atmosférou, neskutečnými performacemi (cca co půl hodiny nějaké vystoupení), kvalitní hudební produkcí všech Djů a neskutečně pečlivou organizací (mimochodem, při odchodu z clubu dostal každý návštěvník tašku s dárky od sponzorů, ať už kosmetické přípravky, alkoholické nápoje, tak i dárkové poukazy na služby).
Teď nás trápí jen jediná věc.. dokáže někdo tuto, v našich očích, bezchybnou party ještě překonat? Snad ano. A my další pokračování nezapomenutelného mejdanu Decadance určitě nevynecháme :-) .

Zdroje:
www.decadance.cz
www.petrklapper.com
Hondzix
(Jan Přikryl)
středa 14. 10. 2009 08:00
Přikryl, Jan . 2009. Jaká byla Decadance? Úžasná!. Vychytané.cz. [Online] 14. 10. 2009. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2517. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaka-byla-Decadance?-Uzasna!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:04