Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Orbith ve vsetínském Bunkr Clubu!

V pátek 23.10.2009 DJ Amarino slaví narozeniny a Bunkr Club Vsetín se znovu postará spolu s oslavencem hlavně o VÁŠ fantastický zážitek!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Night's Dream Celebration
pátek 23. října 2009 21:00
(konec +- sobota 24. října 2009 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy Gratis na ND Celebration s DJem ORBITHem v Bunkr Clubu Vsetín.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Rok s rokem se sešel a je tu další vydání Night´s Dream Celebration!
V pátek 23.10.2009 DJ Amarino slaví narozeniny a Bunkr Club Vsetín se znovu postará spolu s oslavencem hlavně o VÁŠ fantastický zážitek!

Pozvání coby hlavní hvězdy přijal tentokrát DJ s opravdu zvučným jménem - jeden z nejlepších, skvělý a oblíbený - DJ ORBITH, který se se svými electro mixy dostal do širokého veřejného povědomí a je zasloužile jedním z nejoblíbenějších a nejvytíženějších DJů.
Jako svého pravidelného hosta si ho vybraly i nejlépe hodnocené kluby ČR. Je považován za velkého průkopníka a představitele electra u českého i slovenského publika. Vítězství v Dance Awards dokazuje, že tento veselý, pracovitý a za mixážním pultem spontánní umělec patří mezi elitu české taneční scény.
(www.djorbith.com)

Večerem a nocí budou tuto hlavní hvězdu provázet další skvělí DJs :
DJ PietroS – houseový specialista, který u nás již dříve dokázal, že se jeho hudba vsetínskému publiku líbí a dokáže rozpumpovat náladu - jeho zkušenosti z brněnských a pražských klubů se rozhodně uplatnily. Dokáže totiž kombinovat house s trancem i technem k dokonalému zážitku pro všechny posluchače a tanečníky.
(www.idj.cz/pietros)

DJ Michal Pesina – tento producent a remixér je již naším pravidelným hostem. Vsetínské tanečníky tedy zná a je připraven rozjet mega mejdan jako vždy! Jeho neopakovatelný cit pro výběr skladeb a výjimečný hudební talent dostane do varu každého fanouška noční zábavy.
(www.djmichalpesina.eu)

DJ Amarino – rezidentní DJ Bunkr Clubu Vsetín, který touto nocí oslaví další rok svého života si pro tuto příležitost připravil speciální narozeninový set, kterým jistě jako vždy dokáže svůj zasloužený post mezi pravými house DJi a talentovanými hudebníky. (www.idj.cz/amarino)

Speciálním hostem této akce bude veleúspěšná vsetínská hiphopová taneční skupina All Style Unit = mistři i vicemistři Evropy!! (www.allstyleunit.cz)

Můžete se těšit na úžasně speciální dekorace klubu, hromadu výhodných cen na baru, originální koktejly a celou oblíbenou BC posádku.
Na první příchozí též čekají dárky od vystupujících DJů a drink zdarma!
Na tento mejdan prostě nejde nejít!
Začíná se ve 22hod a vstupné činí jen 60,-Kč!!

Přijďte hudebně snít.. záleží jen na Vás v kolik tato mega akce skončí.. ;)

Srdečně Vás na párty jménem celého BC a DJe Amarina zve
DaDiKa
PR Manager
DaDiKa
(Petra Daňková)
úterý 20. 10. 2009 08:00
Daňková, Petra. 2009. DJ Orbith ve vsetínském Bunkr Clubu!. Vychytané.cz. [Online] 20. 10. 2009. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2516. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Orbith-ve-vsetinskem-Bunkr-Clubu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:16